NIKE ZOOMX VISTA GRIND KEDŲ SUKŪRIMO ISTORIJA

Chunky stiliaus kedų dinastija tęsiasi besibaigiant 2019 metų vasarai ir antrus metus iš eilės jiems karaliaujant perkamiausių kedų viršūnėse, išgirdus jog dar vienas naujas modelis bus šio stiliaus, kartais atrodo jog viskas apie juos jau papasakota ir lyg gamintojai spaudžia paskutinį lašą, vis prikeldami dar kokį nors seniai pamirštą retro modelį. Tad pirmą kartą išgirdus apie Nike ZoomX Vista Grind nebuvo didelių ovacijų, tačiau išvydus pirmąsias nuotraukas, o vėliau paėmus juos į rankas… Viskas apsivertė aukštyn kojom – dad shoes stiliaus kedai atgijo dar vieną kartą!

Tai visiškai naujas požiūris į chunky stiliaus kedus, įkvėptas prancūzų fotografo Laurent Kronental darbų, siekiant sukurti modelį, kuris būtų maištaujantis, tačiau tuo pačiu rafinuotas, sujungiantis modernumą su autentika ir tinkantis aukštajai madai bei kasdieniniam nešiojimui.

Ypač didelis, kampuotas ir atsikišęs padas įkvėptas brutualių Paryžiaus rajonų architektūros, savyje slepia iš Zoom Fly bėgimo batelių perdirbtas ypač lengvas Zoom X putas, apie kurias pirmą kartą buvo galima išgirsti 2017 metais, kuomet Nike organizavo projektą Breaking2, siekiant įveikti dviejų valandų maratono barjerą. Kenijos bėgikas Eliud Kipchoge, avėdamas Nike Zoom VaporFly 4% batelius, net keliomis minutėmis pagerino pasaulio rekordą ir užfiksavo įspūdingą rezultatą – 2:00:25. Nors ZoomXVista Grind nėra bėgimo kedai, tačiau kuomet į juos perkelta čempioniška dvasia, juos dėvinti aktyvi mergina tikrai nepritrūks energijos bėgdama iš vieno susitikimo į kitą.

Jei uždengtumėte batviršį ir žiūrėtumėte tik į padą, turbūt daugelis batviršį įsivaizduotų visiškai kitokį nei šiuose keduose. Dažniausiai gaminant batus, stengiamasi siluetą sukurti vientisą, o šiame modelyje į tai pažiūrėta visiškai priešingai – jei padas masyvus, tad viršų sukurkime kaip lengvo bėgimo batelio – taip turbūt būtų galima įsivaizduoti diskusiją apie šių kedų dizainą. Ir šis sprendimas tapo turbūt vienu unikaliausių, dėl ko šį modelį galime vadinti nauja kryptimi dad shoes eroje. 

Batviršiui sukurti panaudota permatoma medžiaga kaip React Element 87 ar Max Dia modeliuose ir apsiavus šiuos kedus, bei į juos žiūrint iš viršaus, jie atrodo kaip bėgimo bateliai, kurie taip lyg dar kartą primena apie savo čempionišką prigimtį. Kitas žavintis batviršio dizaino elementas, tai dvigubas Swoosh ant šono, kuris atvaizduoja geriausias šio meto kedų tendencijas. 

Nike ZoomX Vista Grind sukurtas skubančioms ir ryškioms miesto merginoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *