NIKE REACT ELEMENT 55 KEDŲ SUKŪRIMO ISTORIJA

Kartais pamatai ant praeivio kojų naujus kedus ir iškart norisi sustabdyti bei paklausti „Ei, koks tai modelis!? Kur juos galima įsigyti?“ – tai yra emocija, kurios siekia kiekvienas dizaineris kurdamas naują siluetą. Žinoma, tai yra labai individualu ir kas vienam sukelia norą tai turėti, kitą galbūt kaip tik atstumia, tačiau tai taip pat emocija, o žiūrint į Nike React Element 55, neabejotinai jo išvaizda nepaliks abejingų.

Daugybė Nike klasikinių modelių buvo sukurti siekiant tikslo, kad judėjimas būtų kiek įmanoma komfortiškesnis, o kuriant React Element 55 didžiausias dėmesys būtent ir buvo skirtas veikliems žmonėms, kuriuos Nike įvardija kaip kiekvienos dienos atletais, tad modelio siluetas gana sportiškas, tačiau taip pat nesunkiai derinamas prie įvairių laisvalaikio rūbų.

Ir nors bateliai atrodo ypač moderniai, visgi dizaineris Darryl Matthews, kurdamas šiuos kedus, batviršio įkvėpimo sėmėsi iš prieš 36 metus ilgų distancijų bėgikams sukurtų Nike Internationalist kedų. Kartais matydami rezultatą ir lygindami su pirmtaku, galime tik žavėtis kokį unikalų dizainą kūrė pirmieji kedų dizaineriai bei tuo pačiu kaip jie evoliucionuoja į tokius išskirtinius modelius kaip React Element 55.

Visgi šiame modelyje kad ir kaip unikaliai būtų perteiktas Internationalist siluetas, tačiau visus laurus turėtume priskirti išskirtiniam padui. Kuomet adidas sukūrė Boost technologiją, Nike taip pat turėjo kažką atsakyti ir kaip atsakymą pateikė React putas, kurias pirmiausiai pradėjo naudoti krepšinio ir bėgimo avalynėje, o 2018 metais ją išvydome laisvalaikio avalynės segmente. Tad kuo šis padas išskirtinis? Be visų šūkių, jog tai lengvesnės, minkštesnės ir grąžinančios daugiau energijos nei bet kurios ankstesnės putos, šiame modelyje jos save pristato ne tik kaip unikalaus dizaino elementu, tačiau ir kaip atliekančios svarbią funkciją.

Gabalas putų ir grąžtas. Tai pagrindiniai įrankiai, kurių reikėjo, norint atsispirti pradedant kurti šį padą. Nike komanda ieškojo būdų kaip kasdieniniams atletams, avalynės nešiojimas suteiktų kuo didesnį komfortą. Atlikę pėdų slėgio žemėlapį, vietose kur patiriamas didžiausias spaudimas, putose pradėjo gręžti skyles, siekdami sumažinti pėdoms tenkančią apkrovą bei tuo pačiu sukurdami unikaliai malonų avalynės nešiojimo pojūtį. Daugybė bandymų, daugybę išgręžtų skylių, kol buvo pasiektas efektyviausias rezultatas sumažinantis pėdoms tenkantį spaudimą. Taigi nors padas atrodo kaip išvagotas griovelių dėl išskirtinumo, visgi jis atlieka svarbią funkciją, dėl kurios React putos tampa dar efektyvesnės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *