NAUJIEJI NIKE AIR MAX EXOSENSE LAISVALAIKIO KEDAI

Ne paslaptis, jog tokią ilgą istoriją turinti kompanija kaip Nike, dažnu atveju naujiems modeliams įkvėpimo semiasi iš savo archyvo bei tai ką juose randa sumaišo su naujais elementais ir sukuria visiškai naujus siluetus. Taip nutiko ir su naujai išleistais kedais Nike Air Max Exosense.

Kuriant šiuos kedus, Nike dizaineriai įkvėpimo sėmėsi iš 1998 metais sukurtų Nike Air Max Plus batelių, sujungė juos su 2019 metais sukurtais Nike Air Max 200, viską atnaujino bei 2020 metais turime naują ir išskirtinį siluetą – Nike Air Max ExosenseNike Air Max Exosense pasižymi ypač raiškiu batviršio dizainu, kuriam sukurti panaudotas tinklelis, o jį dengia įvairiais raštais išpjaustinėta medžiaga. Dėl daugybės naudojamų detalių, kai kurios kedų versijos dažomos su daugybe atspalvių, dėl ko kedai bus pastebėti iš labai toli.

Kaip ir visuose keduose, svarbiausias akcentas yra jų komfortas, o šiame modelyje komfortą užtikrina Nike Air Max 200 modeliui identiškas padas, kurio kulne yra ypač didelė Air Max oro pagalvė.

Nike Air Max Exosense tai laisvalaikio kedai sukurti kasdieniniam nešiojimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *