IŠSKIRTINIAI KEDAI LAISVALAIKIUI NIKE SPARK

Atėjo metas atsinaujinti savo avalynę? Trūksta ugnelės stiliaus variacijose? Nike yra didžiausia sportinės moteriškos avalynės bei drabužių įmonė pasaulyje, todėl welcome – esate kaip tik čia, kur ir reikia. Nikebrand‘as niekada nepalieka savo gerbėjų nusivylusių, todėl ir dabar galite greitai bei išties klasiškai atsinaujinti savo kedų kolekciją, papildydami ją naujausiu Nike Spark modeliu.

Šis modelis buvo kuriamas, atsižvelgiant į tai, kokios šiuolaikinės moterys yra užimtos bei aktyvios, dėl ko jų kojos greitai pajunta nuovargį. Didžiausias dėmesys buvo skiriamas komfortui, kuris toks reikalingas kiekvienai dailiosios lyties atstovei. Apgalvotas naujųjų Nike Spark kedų dizainas ne tik apgaubs jūsų pėdas prabangiu komfortu, optimaliu stabilumu, bet ir įneš naujos kibirkšties stiliaus savitumui pabrėžti.

Žvelgiant į šį naująjį Nike šedevrą, pirmiausia į akis krenta masyvus, dvigubo putplasčio ir labai stilingas kedų padas. Jis pasižymi ypatingu komfortu, nes tarp viršutinio bei apatinio putplasčių sluoksnių paslėpta speciali tvirta plokštelė. Dėl jos kiekvienas žingsnis tampa lengvesnis – pėda šiek tiek stumiama į priekį. Tokia pado technologija yra tikrai netradicinė ir išties huge naujovė rinkoje. Su ja išgaunamas panašus efektas, kurį galima pajusti supantis supamojoje kėdėje.

Lenkta guminio pado forma ne tik garantuoja tinkamą sukibimą su grindiniu, puikiai sugeria smūgius ir leidžia pajausti ypatingą minkštumą, bet ir kuo puikiausiai atstovauja paskutinio mados klyksmo peripetijas. Stilingos linijos ant pado, kurios primena jūros bangas, privers net ir niūriausią praeivį ar didžiausią surūgėlį gatvėje atkreiptį dėmesį į jūsų stiliaus išskirtinumą.

Lengvai varstomi Nike Spark modelio raišteliai su traukimo skirtukais ant liežuvėlio ir kulno leidžia greitai bei patogiai apsiauti kedus. Traukimo skirtukai čia ne bet kokie – jie turi unikalią tekstūrą, kuri primena katės liežuvėlį, todėl kedų apsiavimas kiekvieną kartą suteikia maloniai aštrius pojūčius. Nike Spark užtikrina dar didesnį patogumą dėl paminkštinto liežuvėlio bei kulkšnies apykaklės.

Šis modelis turi lengvą, kvėpuojantį tinklelį viršutinėje kedų dalyje, kuris dar papildomai yra sustiprintas patvariomis perdangomis. Kedų prigludimas prie pėdų ypač jaukus ir malonus. I swear, jūs tiesiog pamiršite, kad išvis kažką avite ant savo kojų!

Kiekviena Nike Spark kedų detalė kurta bei ruošta su didele meile, tam, kad jūsų pėdos galėtų greitai patirti švelnumą, lengvumą bei minkštumą. O štai širdis garantuotai įvertins prabangų stilių bei tą tikrą dizaino kibirkštėlę kiekviename žingsnyje!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *