NIKE AIR MAX PLUS III KEDAI IR JŲ APRAŠYMAS

Bad boys. 

Turbūt apie daugelį devyniasdešimtaisiais – du tūkstantaisiais sukurtų kedų modelius galima pasakyti jog jie turi tamsiąją savo pusę. Tais laikais kedai buvo tiesiog patogi avalynė, kurią nešiojo sportininkai, jiems prijaučiantys ar tie, kuriems greitai reikia dingti iš kažkurios vietos. Tai buvo avalynė, kuri kuriama greičiui, o Nike Air Max Plus III modelyje aerodinaminiai dizaino elementai užima pagrindinę vietą. Batelio paviršiuje ir kulne esančios plastikinės detalės sukuria iliuziją, jog bateliai tiesiog skrodžia atmosferą ir visu greičiu iriasi į priekį. O tam, kad galėtumei išties judėti greičiau savo galimybių ribų, prie to prisideda pade esanti Tuned Air (TN) technologija.

Tuned Air yra oro pagalvė, kurios didžioji idėja yra padidinti batelio stabilumą neprarandant oro suteikiamo komforto. Bateliuose su vientisa oro pagalve pėda kartais gali pakrypti į šonus, todėl Tuned Air pagalvė sudaryta iš atskirų kamerų su įmontuotomis plastikinėmis detalėmis. Dėl šio sprendimo bateliai tapo daug stabilesni ir daugelio ypač mėgiami, todėl lyg įvertindami šią technologiją, daugelis ir dabar Nike Air Max Plus III vadina tiesiog TN3

Grubūs, aštriais kampais ir šalti, tačiau tuo pačiu žavintys savo ryškiomis linijomis ir išskirtinumu Nike Air Max Plus III perkels devyniasdešimtųjų kietumą ant jūsų kojų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *