JORDAN DUB ZERO KEDŲ ISTORIJA

Jei esi dvidešimtmetis ar dar jaunesnis, Michael Jordan turbūt tau nelabai ką ir reiškia – po jo pasitraukimo iš NBA pasikeitė net kelios kartos ne prastesnių krepšininkų, todėl kai kuriems jauniesiems sneakerhead’amsJordan dažniau asocijuojasi su brand pavadinimu nei su krepšinio legenda. Visgi jei nešioji išskirtinius kedus, seki naujienas apie YeezyOff-White ar kitus hype‘iniusreleasus, turėtumei žinoti kaip visa tai susikūrė.

Nors dabar pirmieji Jordan yra ypač vertinami, visgi tais laikais, kuomet jie pirmą kartą pasirodė, tai nė iš tolo nepriminė dabartinio hypeHype kūrėsi metai iš metų, modelis po modelio ir MJ pergalė po pergalės, kol 2003 metais Michael Jordan paskutinį kartą pasirodė ant NBA parketo. Per tuos aštuoniolika metų ir daugybės įsimintinų akimirkų, kiekvienais metais daugėjo MJ fanų ir kiekvienais metais ilgėjo eilės prie naujų vardinių jo kedų, o jam baigus karjerą, iškilo daugybė klausimų ar išvis bus tęsiamas Jordan brand ir leidžiami nauji modeliai.

Jordan serija nenutrūko, tačiau naujais release’ais nebuvo taip domimasi kaip anksčiau, ypač atsiradus naujoms žvaigždėms, tokioms kaip LeBron James. Nors Jordan brand pagrindiniais veidais tapo Carmelo Anthony bei Ray Allen, serija išgyveno ne pačius geriausius laikus ir būtent tokiais laikais jaučiami didžiausi sentimentai istorijai.

2005 metais, praėjus dvidešimt metų po Jordan 1 pasirodymo, buvo nuspręsta išleisti pirmuosius hibridinius Jordan kedus, kurie jubiliejaus proga pažymėtų ilgą kedų seriją. O kaipgi dar geriau tai pažymėti, nei sukurti vieną modelį, kurį avint tuo pačiu metu būtų galima nešioti ir visus pirmuosius dvidešimt serijos kedų.

Skaičius dvidešimt užkoduotas ir pavadinime Dub Zero (20), o batelių siluete galima pastebėti šių retro kedų detales:

Padas iš Jordan 4;
Kulno dalis iš Jordan 6;
Blizgi oda apie kedus iš Jordan 11;
T W O 3 užrašas iš Jordan 12;
Viršutinės dalies siluetas iš Jordan 13;
Pinta oda kulno dalyje iš Jordan 15;
Viršutinės raištelių kilpos iš Jordan 17;
Lazeriu graviruota oda, kurioje galima rasti visus pirmuosius dvidešimt serijos modelių ir kuri kiekviename modelyje yra unikali, iš Jordan 20.

Dubs, tai lyg paminklas įspūdingiems dvidešimčiai kedų modelių, kurie padėjo pagrindą šiuolaikiniams sneaker‘iams išplisti gerokai plačiau už sporto arenų ribų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *