ADIDAS SL BATELIŲ ATGIMIMAS IR JŲ ISTORIJA

adidas kompanija, turinti ypač ilgą istoriją, pergyveno daugybę stilių pasikeitimų, todėl net ir besikeičiant madoms šiais laikais, jiems dažnai pakanka pasikapstyti savo istorijoje bei su šiek tiek update‘ų prikelti kažkurį senokai primirštą modelį. Šį kartą taip nutiko su adidas SL, kuris pirmą kartą buvo sukurtas dar 1972 metais Miunchene vykusioms Olimpinėms žaidynėms, o jie buvo pristatomi kaip bėgimo bateliai, kurių paskirtis greitis ir sukibimas. Nors istorijoje nėra išlikę aukštų sportininkų pasiekimų avėjusių šiuos bėgimo batus, tačiau šie kedai pateko į adidas istoriją kaip pirmieji batai ant kurių buvo pavaizduotas adidas trilapio (Trefoil) logotipas.

Kedai, turėdami svarbią istorinę reikšmę dėl trilapio panaudojimo, su keliais skirtingais patobulinimais buvo prikelti jau keletą kartų, todėl 2020 versija nebuvo naujiena, tačiau šis patobulinimas atrodo ypač fresh. Kedai išlaikė pirmtako dvasią, tačiau tuo pačiu prisitaikė prie šiuolaikinio madingo žmogaus stiliaus. Batelių padas paaugo, tapo vientisas ir lygių formų, o batviršis masyvesnis lyginant su pirmtaku, tačiau subtiliai atspindintis pradininko detales, tokias kaip priekyje esanti T formos apsiuvimo detalė, šoniniai batelio apsiuvimai ar ant liežuvio esantis adidas trilapis.

Iš istorinių bėgimo kedų adidas SL pavirtę į šiuolaikinius laisvalaikio batelius adidas Originals SL Andridge, šis modelis mums pasakoja ne tik ilgą adidas istoriją, tačiau ir leidžia jaustis patogiai bei madingai šiuolaikiniame pasaulyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *