RUDENIUI SKIRTŲ NIKE AF1 SHELL BATŲ APŽVALGA

Šiais laikas žodis “ikona” vartojamas labai dažnai ir ne visada tai būna tiesa, visgi kalbant apie Nike Air Force 1 batelius ir nepaminėti žodžio “ikona” būtų tiesiog nuodėmė. Tai tikra IKONA tarp visų IKONŲ.

Šiuos batelius sukūręs dizaineris Bruce Kilgore įkvėpimo sėmėsi iš hiking batų ir kaip bebūtų keista (o gal kaip tik ne?) tai buvo pirmas jo prisilietimas prie krepšinio kedų. Pirmas bandymas ir dizaineris sukūrė tai, kas ant mūsų kojų nuo 1982 metų iki dabar, o batelių populiarumas ne tik nemažėja, tačiau išlieka tarp pačių perkamiausių.

Su Air Force 1 žaidė daugybė garsių krepšininkų, vėliau jie buvo dažnai sutinkami gatvėse ir ant žymiausių hip-hop‘o atlikėjų kojų. Juos avėjo, avi ir avės dar daugybę metų įvairių sluoksnių žmonės, o Nike šiuos kedus pristatys pačių įvairiausių spalvų, pačių įvairiausių modifikacijų ir pateiks pačių įvairiausių patobulinimų, kad šie bateliai niekada neprarastų savo populiarumo.

Vienas iš naujausių atnaujinimų, tai moterims sukurti vėsiajam sezonui skirti Nike AF1 Shell laisvalaikio kedai. Nors keduose panaudotos kitos medžiagos nei originaliajame modelyje bei laisvalaikio avalynei būdingi dizaino elementai, visgi bendras siluetas išlikęs ikoninių Nike Air Force 1 kedų. Naujajame, update‘intame modelyje panaudota ypač minkšta ir sukibimą gerinanti pado guma, kad sumažintų paslydimo ant plikledžio tikimybę. Batelio kulne, kaip ir pirmajame modelyje, slepiasi oro pagalvė suteikianti komforto pojūtį.

Didžiausias šio modelio išskirtinumas tapo batviršis, kuris yra pagamintas lyg žieminė, neperšlampanti striukė, kuri apgaubs jūsų pėdą ir nuo jos nubėgs visas vanduo. Taip pat apsisaugojimui nuo vandens, šio batviršio viršutinėje dalyje panaudota iš kalnų striukių pasiskolinta detalė – tai užsitraukiantis dirželis, kurio dėka viršutinė batelio dalis priglus prie jūsų kojos ir neleis vandeniui patekti į vidų lietingomis dienomis.

Atskiro paminėjimo vertas ir viduje bato esantis padelis, kuris yra ypač pūkuotas ir suteikiantis papildomo komforto. 

Nike AF1 Shell tai rudeniui / pavasariui tinkantis apavas, su kuriuo jausitės užtikrintai įvairiomis oro sąlygomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *