PUMA DEVA KEDŲ PRISTATYMAS

Tai kedai, kurie sukurti ne toms, kurios susidūrusios su problemomis nuleidžia galvą ir mandagiai pasitraukia iš kelio, tačiau toms, kurios spiria į duris ir pasiima tai, kas joms priklauso.

Turėdami ilgą istoriją sportinės avalynės kūrime, Puma ilgai šioje srityje ir fokusavosi, tačiau prieš keletą metų sutelkę dideles pajėgas į laisvalaikio kategoriją, pavergė daugelio sneakerhead‘ų širdis į savo pusę. Puma pradėjo asocijuotis su išskirtine, ryškia ir žavinčia gatvės stiliaus mada. Keduose persipina Puma klasikiniai siluetai su šiuolaikiniais elementais, tuo kedams suteikiant freshlook įvaizdį.

Puma Deva kedus 2020 metų pradžioje pristatė modelis, aktorė ir dainininkė Cara Delevingne, o su šiais kedais Puma užsibrėžė tikslą pakelti madą į aukštesnį lygį. Tai padarė be išsisukinėjimų panaudodami paaukštintą padą, leidžiančiu visam tavo stiliui pakilti aukščiau nei buvo. Prie šio pado, kuris sudarytas iš keletos sluoksnių, batviršiui sukurti panaudotos klasikinių Puma kedų detalės. Bendram siluetui sukurti Puma įkvėpimo sėmėsi iš devyniasdešimtųjų pop – pankų stiliaus bei pritaikė šiuolaikinei maištaujančiai ir save siekiančiai išreikšti merginai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *