NIKE RETRO GTS 97 LAISVALAIKIO KEDAI BEI JŲ ISTORIJA

Kaip gi Nike Retro GTS kedai atsirado ir užkariavo stylish people širdis?

Iki šių kedų atsiradimo, tie, kurie negalėjo įpirkti tokių brangių Nike serijų, kaip Air Max ar Air Jordan, dažnai rinkosi Nike Tanjum kedus. Na sutikite, ne kiekvienam lyja pinigais, o patogumo kojoms tai reikia čia ir dabar. Daugelį metų Nike Tanjum buvo vieni perkamiausių kedų, nes buvo nebrangūs ir gana patogūs kasdienai. Vis dėlto jiems šiek tiek trūko prestižo, kurį turėjo kiti jo brangesni Nike kolegos.

Taip atsirado puikus aukso viduriukas – Nike Retro Gts kedai. Jų kaina tokia, kaip ir Tanjum modelio, bet štai kokybė, išvaizda ir prestižas jau aukštėlesnio lygio. Kuriant Nike Retro Gts kedus, Nike glaudžiai bendradarbiavo su Supreme ir taip padidino šio modelio populiarumą.

Naujojo leidimo Nike Gts kedai – tai 1996 metų riedlentininkų stiliaus kūrinys tik perteiktas jau per modernaus stiliaus prizmę. Nors ir išlaikytas 90 – tųjų klasiškumas, bet dabar yra atnaujinta visa pėdų linija, vidpadis, užtikrintas geresnis oro pralaidumas ir ryškiai pagerintas bendras kedų minkštumas. Juos avėti ne tik gražu, bet ir patogu. Ryškus ir išskirtinis guminis padas yra lygus, o kedų viršus tokio lengvo stiliaus, jog kedai pelnytai gali vadintis vienais patogiausių laisvalaikio batelių.

Daugelis šiuos Nike Retro kedus pelnytai vadina viena geriausių dovanų iš praeities. 90 – tųjų old school dizainas yra mėgstamas ir vertinamas iki pat šių dienų, o naujieji laisvalaikio kedai Nike Retro Gts dar ir siūlo tikrai geresnę kokybę, nei ta, kuri buvo 90 – taisiais. Nike Retro kedai atstovauja street stilių, o žema jų kaina vilioja pirkėjus.

Čia tikrai kuo puikiausiai pritampa visiems iki skausmo žinomas posakis – aukšta kokybė už žemą kainą! Taigi win win!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *