NIKE AIR MAX ZEPHYR LAISVALAIKIO KEDAI

Kuomet pirmą kartą oro pagalvės buvo panaudotos 1978 metais Nike Air Tailwind bėgimo bateliuose, avalynė kardinaliai pasikeitė ir didžiuliais šuoliais nušuoliavo nuo to kas buvo, iki to, ką galime apsiauti šiandien. Oro pagalvės pradžioje buvo slepiamos batelio viduje. Vėliau, 1987 metais, pirmą kartą Air Max 1 modelyje jos buvo atvertos ir jas išvydo visas pasaulis. Bėgant metams oro pagalvės nesustojo tobulėti. Jos keitė formą ir didėjo kol galiausiai atrodo viskas tapo pasiekta ir galime vaikščioti ant didelių ir komfortiškų oro pagalvių. 

Nors daugumai atrodytų jog Nike pasiekė galimybių ribas su oro pagalvės tobulinimu, tačiau ši kompanija toliau stebina ir perkelia savo siekį sukurti galimybę vaikščioti ant oro į kitą lygį, kuomet 2020 metų pabaigoje pristatė naująjį modelį Nike Air Max ZephyrAir Max Zephyr modelyje be šiuo metu pačios didžiausios Air Max 720 oro pagalvės panaudotos net trys kitos oro kapsulės ant bato paviršiaus – po vieną iš abiejų batelio pusių bei dar vieną ant liežuvio. Taip po truputį siekis vaikščioti ant oro tampa siekiu apsiauti oru. 

Oro šiuose keduose išties daug, o daugiausiai žinoma bato pade, kuriam sukurti panaudota didžiausia iki šiol sukurta oro pagalvė geriau žinoma kaip Air Max 720. Kuriant šią pagalvę pirmiausiai buvo galvojama apie tuos, kurie visą dieną praleidžia ant kojų, todėl tai tapo pirmąja oro pagalve esančia per visą padą ir kuri kurta būtent laisvalaikio bateliams. Galbūt kažkas imtų iškart prieštarauti, jog tikrai yra daugybė laisvalaikiu nešiojamų Nike kedų, kurie taip pat turi oro pagalvę per visą padą, tačiau visi jie buvo sukurti bėgimui ir tik vėliau grįžo kaip laisvalaikio kategorijos bateliai. 

Oras, oras, oras. Šiuose keduose viskas sukasi tik apie orą ir oras pirmą kartą panaudotas ant batelio viršaus, kuomet galime pajausti kaip trys oro kapsulės maloniai apgaubia pėdą apie čiurnos sritį kur dvi oro kapsulės integruotos iš abiejų batelio pusių bei dar viena ant liežuvio viršaus. Šios oro kapsulės suteikia ne tik papildomo komforto nešiojant šiuos kedus, tačiau tai tapo ir išskirtinio dizaino detalė, dėl kurios Air Max Zephyr atrodo lyg atkeliavę iš ateities. 

Futuristinį dizainą sukuria iškilių oro pagalvių derinys ant batviršio viršaus kuomet jos persipina su gana minimalistine batelio priekine dalimi kuri pagaminta iš tinklelio ant kurio vietomis prisiūtos kitų medžiagų detalės suteikiančios kedams masyvumo.

Nike Air Max Zephyr laisvalaikio kedai sukurti įvairaus amžiaus žmonėms pasižymintiems jaunatviškumu, mėgstantiems naujus ir dar nepatirtus dalykus bei teikiantiems prioritetą ypač komfortiškai avalynei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *