NIKE AIR MAX PRE-DAY LAISVALAIKIO KEDŲ KEDŲ SAVYBĖS

Kiekvieno pavasario kovo 26 diena skelbiama Nike Air Max diena. O naujieji Air Max Pre – Day kedai ne veltui atstovauja posakį: jog su jais jūsų kojos atgims kaip pavasario žaluma po niūrios žiemos!

Nike niekada nesidrovėjo pabrėžti savo Air Max kedų privalumų, netgi priešingai – vadina juos Nike dizaino filosofijos įsikūnijimu. Tokį drąsų teiginį puikiai patvirtina viena naujovė po kitos. Pradedant pirmuoju Air max debiutu 1987 metais. O baigiant…

Štai nuo pernai (2021) Air Max žengė naujuoju etapu ir jau visi stileivos gali džiaugtis apskritos formos kedų dizainu. Būtent Air Max Pre – Day 2021 m. modelis yra šios atskaitos taškas.

Prie šio modelio pavadinimo gimimo vienareikšmiškai prisidėjo žymusis ilgų nuotolių bėgikas Steve Prefontaine (Prefontaine – Pre Day…). Jis buvo nepralenkiamas bėgimo rekordininkas, 1972 metais dalyvavęs Vasaros olimpinėse žaidynėse. Gaila, tačiau jis mirė būdamas labai jaunas, o, bet, tačiau jo šlovė ir toliau atgimsta tokiuose prekiniuose ženkluose, kaip Nike.

Atsižvelgiant į tą laikmetį, Air Max Pre Day modelis švelniai apjungia septintojo dešimtmečio pabaigos Nike klasikos elementus su dabartinio dešimtmečio techninėmis naujovėmis ir patobulintomis medžiagomis. Taip gauname ir wow efektą ir nepriekaištingą patogumą kojoms.

Sukluskite gamtos saugotojai! Šis Nike Air Max modelis pagamintas iš tvarių ir perdirbamų medžiagų. Nike atsidavimas ir iniciatyva „Move To Zero“ , pagal kurią planuojama neišmesti atliekų ir taip prisidėti prie gamtos išsaugojimo, privertė atsakyti už savo žodžius ir sukurti pačius tvariausius kedus, kurie kada tik buvo Air Max kedų gamybos istorijoje! Taigi, su Nike Air Max Pre – Day turime ir osom vaizdą ir ekologiškumą.

Kedų viršus – iš 100 proc. perdirbto poliesterio, kaip ir nugarėlė bei zomšinis pirštų galiukas. Pade paslėpta oro pagalvė – ir ta 75 procentais perdirbta. Visiškai atvira oro kulno pagalvė – ta pati, kurią matote dabartiniuose Air Max 1s, Air Max 90s, Air Jordan III, IV ir t.t. Skirtumas tas, kad Air Max Pre – Day visas Air blokas yra atidengtas pade, kas suteikia ryškią skraiste jūsų stiliaus atvaizdavimui.

Be akivaizdžios vizualinės Nike artikuliacijos, vis dėlto pagrindinį vaidmenį čia atlieka naujas, šviežias lyg pavasario žibutės, pojūtis kojoms. Sumažinti sluoksniai tarp pėdos ir oro pagalvėlių suteikia ryškesnį bei lengvesnį judėjimą ir atšokimą nuo kieto grindinio.

Šis Nike Air Max Pre – Day modelio proveržis tai pagarba klasikai bei meilė ir švelnus prisilietimas prie jūsų pėdų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *