NIKE AIR HEIGHTS DAD-SHOES STILIAUS SPORTBAČIŲ APRAŠYMAS

Devyniasdešimtųjų era alsuojantys Nike Air Heights kedai puikiai apibūdina dad-shoes stiliaus batus ir tai vieni iš tų modelių, kuriuos pavadinus sportbačiais neprašausi pro šalį. Sportbačiai, kurie tinka einant ir į sporto salę, ir į parduotuvę, ir į mokyklą, ir pas kaimyną, o jei po visų vaikščiojimų pavyks gražiai nuvalyti nešvarumus, tai nepadarys gėdos ir išėjus į miestą, kol chunky kedai ant bangos.

Taigi kuo šis modelis išskirtinis ir kodėl jį turėčiau įsigyti? Pirmasis ir turbūt svarbiausias kriterijus yra kaina. Karaliaujantis retro kedų trendas, net ir nesekantiems mados žmonėms, suteikė galimybę susikurti išskirtinį ir mados viršelio vertą įvaizdį neišleidžiant didelės sumos pinigų. Antrasis kriterijus tai panaudotos medžiagos. Juk žinote kaip jūsų tėvams svarbu pirkti odinius kedus? Oda ir dad-shoes stilius tai lyg du sinonimai ir šiuose keduose odos yra daug, kuri po savimi slepia pėdai leidžiantį kvėpuoti tinklelį. Trečiasis kriterijus tai technologijos. Nors batelių kaina neturėtų labai kandžiotis, tačiau ir juose yra panaudota viena pagrindinių Nike amortizacinių technologijų – oro pagalvė kulne, kuri leis sumažinti pėdai tenkančias apkrovas.

Taigi visa tai apibendrinant, Nike Air Heights yra klasika spinduliuojantys kedai, kuriais džiaugsiesi ir tu, ir tavo tėtis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *