NIKE AIR FEAR OF GOD RAID KEDŲ SUKŪRIMO ISTORIJA

Jerry Lorenzo pirmą kartą pamatė Nike Air Raid kedus, kuomet dar mokėsi mokykloje ir juos apsiavęs į klasę atėjo bendramokslis. Juodos ir pilkos spalvų derinio kedai iškart atkreipė Jerry dėmesį ir tai buvo pirmieji kedai, ant kurių nesipuikavo Jumpman logo, bet prie kurių jis prisirišo emociškai ir tas prisiminimas neišblėso iki šių dienų.

“Kuomet klasioką pamačiau su Nike Air Raid kedais, niekas man nesakė, kad aš turėčiau juos mėgti ar nemėgti, niekas nesakė, kad jie yra trendiniai ar eiliniai kedai. Bet jie mane pavergė. Tai buvo dizainas, spalvos, pojūtis. Tai buvo nuoširdus jausmas “Oh my God, what is this?”. Prisimenu šią emociją ir ja vedinas, norėjau sukurti naują modelį.”

Atrodo viskas, ką kuria Jerry, jis tai daro vedinas emocijų, pojūčio, istorijos ir visa tai stengiasi atkurti šiuolaikiškai bei inovatyviai. Tad antram modeliui po Nike vardu jis kaip įkvėpimo šaltinį būtent ir pasirinko 1992 metais pirmą kartą išleistus krepšinio kedus Nike Air RaidNike Air Raid išskirtinumas tai X forma besikertantys dirželiai ir juos Jerry perkėlė ant savo modelio, o pilka ir juoda spalvos ištakos tai pagarbos žestas bateliams, kuriuos jis pirmą kartą išvydo ant klasioko kojų. 

Nors Raid modelis ypač gerai reprezentuoja devyniasdešimtųjų masyvių batų erą, visgi Jerry pridėjęs savo potepius, naujuosius Nike Air Fear Of God Raid kedus pavertė sunkiai sulyginamus su pirmtakais ir bateliai atrodo išties šiuolaikiškai ir sekantys Fear Of God brando stilių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *