NEW BALANCE 997 KEDAI BEI JŲ ISTORIJA

Šiuo metu tikriausiai nerastume nė vieno žmogaus žemėje, kuris nežinotų, kaip atrodo populiarieji New Balance kedai. Nors vizualas kaip ir aiškus, tačiau kedų istorija daugeliui vis dar nežinoma…Šį kartą apžvelgsime legendinį New Balance 997 kedų modelį…

Iki pat devinto dešimtmečio kedai buvo laikomi preke, skirta tik sportininkams. Ir tada, atsižvelgus į klestinčią Amerikos ekonomiką ir bėgimo batelių populiarumą, tas požiūris ryškiai pasikeitė. Sportinė avalynė pripažinta aukštųjų technologijų prabangos preke, kurią gali avėti tikrai ne vien tik aukšto meistriškumo sportininkai. Ir būtent New Balance prekinis ženklas tai aiškiai įrodė. Nors NB bateliai atrodydavo gana kuklūs, tačiau jų išskirtinai paprastas stilius buvo glaudžiai susietas su aukšta kokybe. Modeliai buvo pritaikyti kone visiems žmonėms, nepaisant jų sportinio intereso.

1990 metais Steven Smith sukūrė New Balance 997 kedus, kurie kaipmat patraukė akį savo elegancija, paprastumu ir subtiliai paaukštintu kulnu. Nors modelis buvo kurtas bėgikams, bet daugelis jį pamilo dėl labai didelės batų dydžių pasiūlos bei universalaus stiliaus.

New Balance 997 kedai priklauso 99x modelių šeimai. Šios serijos bateliai visada buvo kuriami taip, kad kuo geriau atitiktų miesto gyvenimo tempą. Dėl tobulo dizaino ir amortizacijos (ENCAP ir C-CAP technologijos) juos labai teigiamai įvertino bėgikai.

1994 metais atėjo laikas, kada šie kedai dingo iš gamybos beveik dviems dešimtmečiams. Iš tiesų tuo metu visoje kedų pramonėje įvyko tam tikras štilis ir daugelis prekinių ženklų perkėlė savo gamyklas į Artimuosius Rytus. Vis dėlto New Balance brand’as nuėjo priešingu keliu. Jis išlaikė savo gamybos liniją Jungtinėse Valstijose ir vienareikšmiškai įėjo į kedų dizaino istoriją dėl tokio unikalaus bei drąsaus sprendimo.

Metai slinko lėtai, visi sportinių batelių gerbėjai ir entuziastai su nekantrumu laukė, kada gi atgims ikoniniai NB 997… Ir štai 2019 pagaliau tai įvyko!

Ką siūlo naujieji New Balance 997?

Modernų pado dizainą ir geresnį prigludimą prie pėdų, kas tik dar labiau sustiprina modelio patogumą. Šiuolaikiniai NB 997 pasižymi maksimalia atrama, patvarumu ir išskirtine amortizacija. O kedų padas pripažintas vienu šiuolaikiškiausiu ir moderniausiu.

Tam, kad kedai būtų perkami, vertinami bei su laiku taptų ikoniniais, jie turi atitikti šias savybes: aukštos kokybės technologijos, patogumas bei puikus stilius. Šiuolaikiniai New Balance 997 būtent tokie ir yra.

Šiomis dienomis nebelieka akivaizdaus skirstymo tarp bėgimo ir laisvalaikio batelių. Jeigu ankščiau vienus modelius buvo galima pamatyti tik sporto salėse, tai dabar jie drąsiai avimi tiesiog gatvėse. New Balance 997 galima derinti tiek prie laisvo stiliaus sportinių drabužių, tiek ir prie klasikinių mėlynų džinsų.

New Balance 997 labai populiarūs Japonijoje. O kaip jau žinote, ši salų valstybė asocijuojasi su aukštomis technologijos bei progresyvumo kultu.

Vis dėlto šiuolaikinis kedų modelis, nepaisant populiarumo visame pasaulyje, yra laikomas klasikinio amerikietiško stiliaus simboliu.

Taigi, ar tęsime šią nuostabią kedų istoriją kartu? Tikime, kad bėgantis laikas atvers mums dar daugiau naujų dizaino galimybių!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *