NEW BALANCE 373 KEDAI BEI JŲ ISTORIJA

Kai ateina metas išsirinkti naujus kedus, dažnas tiesiog pasiklysta gausioje pasiūloje. Rodos ir šie gražūs ir anie, o įdomu dar, ar patogūs bus? New Balance kedai visada pasižymėjo ne tik aukšta kokybe, bet ir meile klasikai bei didžiuliu dėmesiu jūsų pėdų patogumui. Taigi tas pats pasakytina ir apie New Balance 373.

Jeigu jums kada nors iškils klausimas, kuris gi NB modelis yra vienas universaliausių ir perkamiausių, tai čia vienareikšmiškai galima atsakyti, kad būtent New Balance 373. Tai tie kedai, kuriuos mielai avės net ir skirtingam stiliui prijaučiantys entuziastai.

New Balance 373 – tai tiesiog idealūs bateliai kasdienai. Modelis įkvėptas vintažinių kedų dizaino subtilybėmis ir pilnai priderintas prie šiuolaikinio gyvenimo. Avint NB 373 jūs iki kaulų gelmių pajusite, kokia stipri gali būti klasikos ir retro atmosfera.

Nors New Balance 373 dizainas ir yra įkvėptas, remiantis sportinių bėgimo kedų tendencijomis, tačiau vis tik jie daugiau pritaikyti ne profesionaliam bėgimui, o tiesiog kasdienai. Tvirtas guminis padas, pagamintas iš EVA putų ir turintis nedidelius išgaubimus, užtikrina idealiai patogų ir tvirtą judėjimą. Vidurinis padas yra paminkštintas, todėl jusite švelnesnę atramą kojoms.

Kalbant apie šio modelio subtilybes, šiukštu negalima nutylėti, jog NB 373 turi labai patogiai varstomus raištelius, puikiai kvėpuojantį tinklelį, kuris persipina kartu su nepriekaištingos kokybės medžiagomis. Įdomioji dizaino dalis ta, kad tinklelio medžiagos čia rasite ne tik ant batų priekio, kaip jau įprasta kitiem NB modeliams, bet ir netoli kelties, žiūrint link kulno. Tokie ir kiti originalūs dizaino sprendimai tik dar labiau prisideda prie New Balance 373 perkamumo sėkmės.

New Balance – vienas iš tų stiprių brandų, kuris geba išlaikyti nesenstantį kedų dizainą, bet tuo pačiu ir sekti visas naujausias mados tendencijas ir pritaikyti jas prie kiekvieno šiuolaikinio asmens.

New Balance 373 kedai puikiai užbaigia jūsų bendro drabužių stiliaus siluetą. Tarsi vyšnaitė ant torto. Jie tokie universalūs, kad įtiks net ir pačiam išrankiausiam. Taigi… Keep calm and stay fashion!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *