LAISVALAIKIO KEDŲ NIKE AIR MAX TERRASCAPE PLUS ISTORIJA

Originalieji Air Max Plus debiutavo 1998 metais ir paliko didelį istorinį pėdsaką kedų kultūros pasaulyje. Modelis buvo ypač populiarus tokiose šalyse, kaip Prancūzija ir Australija, nes skirtingos subkultūros kaip mat pamilo karingą šių kedų išvaizdą. Ilgą laiką jie buvo laikomi kultiniais, bet labiausiai išpopuliarėjo 2010 metų pabaigoje, kuomet Nikebrand‘as kedų gamyboje įnešė daugiau spalvų ir kūrybinės gyvybės. Nuo tada šie kedai itin pamėgti ir Šiaurės Amerikoje bei Europoje.

Naujasis Nike Air Max Terrascape Plus modelis – tai ikona, kuri buvo perkurta ir pritaikyta šiuolaikinei maištaujančiai visuomenei. Kedai turi visiems puikiai atpažįstamą Air Max amortizacinę technologiją, kuri yra labai dinamiškai įsprausta į šiuolaikinės mados dizaino prototipą. Nike Air Max oro pagalvės savo puikia amortizacija pasitarnauja ne tik bėgimui, bet ir visiems kitiems laisvalaikio leidimo būdams.

Nike Air Max Terrascape Plus kedai taip pat pasižymi tvarumu, kadangi pagal savo svorį yra pagaminti iš mažiausiai 20 procentų perdirbtų medžiagų. Batviršis pagamintas iš perdirbto poliesterio, o padas – iš Crater putų. Ant guminio kedų pado matomos dėmelės pagamintos iš Nike Grind gumos mišinio (iš gamyklinių atliekų ir perdirbtų batų).

Masyvus kedų padas su aiškiai matomomis oro pagalvėmis yra padalintas į dvi dalis, tam, kad pėdos nebūtų apkraunamos nereikalingu svoriu. Apkrova padalinama į atskiras zonas, todėl su šiais kedais tikrai nepavargsite žingsniuoti.

Ant kedų šonų matomas lengvas tinklelis. Jis uždengtas permatomu dėklu iš TPU medžiagos. Po juo pasislėpęs didelis Nike Swoosh‘as. Tai išskiria naująjį modelį nuo jo pirmtako Nike Air Max Plus. Ties kojų pirštais ir kulno sritimi gražiai nugulusios bangos formos siūlės suteikia modeliui papildomo unikalumo.

Jeigu šiuo metu kaip tik ieškote patogių sportinių kedų, kurie yra tvarūs, stilingi ir kuo puikiausiai pritaikomi prie laisvalaikio aprangos – tai išmėginkite naujuosius Nike Air Max Terrascape Plus!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *