KLASIKINIŲ NEW BALANCE 565 KEDŲ ISTORIJA

Tikriausiai nėra tokio žmogaus, o juo labiau sportininko, kuris nieko nežinotų apie New Balance prekinį ženklą. Per daugybę metų jų kuriami gaminiai pelnė didžiulį pripažinimą, nes visada tiko tiek profesionaliems sportininkams, tiek asmenims, ieškantiems išskirtinių bei patogių laisvalaikio kedų. Bet, ar kada susimąstėte, kokį ilgą kelią nuėjo New Balance brand‘as, kol pasiekė visas šias aukštumas?

New Balance savo karjerą pradėjo dar 1906 metais, kai bendrovę įkūrė britų emigrantas William J Rile. Tiesa, tuomet kompanija vadinosi „New Balance Arch Support Company“. Tuo laikmečiu ji gamino tik priedus, pagerinančius batų tinkamumą avėti, pavyzdžiui, specialias atramas, kurios užtikrindavo geresnį komfortą ir pusiausvyrą kojoms. Kompanijos produkcija buvo orientuota į žmones, darbo metu ilgai stovinčius ant kojų.

Laikui slenkant gaminiai vis tobulėjo, o bendrovė sėkmingai augo. Jau 1960 metais New Balance daugiausia dėmesio skyrė kedų gamybai, bet net ir tada buvo didelis susitelkimas į aktyvių ar sunkiai dirbančių žmonių poreikius. Vėliau bendrovė buvo parduota ir kaip tik nuo tada ji ėmė vis daugiau gaminti trackster‘ių – bėgimui skirtų kedų su banguotu padu. Žinios apie šiuos gaminius tarp sportininkų labai greitai sklido ir brand‘as sparčiai populiarėjo. O įdomiausia tai, kad New Balance tvirtai laikėsi savo politikos ir nerėmė sportininkų ir komandų, nes buvo manoma, jog prekinis ženklas turi kalbėti pats už save.

Aštuntajame dešimtmetyje New Balance populiarumas ir toliau augo tolygiai su bėgimo, kaip sporto, kultu. Sportininkai pasikliovė šio brand‘o gaminiais dėl patogumo ir itin aukštos kokybės. Nuo tada trackster‘iams jau buvo vykdomos ir reklaminės kampanijos.

1983 metais, stipriai paplitus fitneso kultui, New Balance pristatė naują kedų modelį – 565. Nors dauguma šio prekinio ženklo kedų buvo gaminami specialiai bėgimui šaligatviais, bet 565 modelis buvo skirtas bėgti bekele. Savaime suprantama, kad bėgant bekele reikia tokio apavo, kuris būtų suprojektuotas kaip bėgimo kedai, tačiau turėtų žymiau daugiau patogumo, apsaugą nuo smūgių, o visos medžiagos būtų itin patvarios. New Balance 565 būtent ir atitiko visus šiuos reikalavimus.

Kultiniai New Balance 565 kedai puikiai atgimė ir šiuolaikiniame kontekste. Jie išlaikė savo įgimtą 80‘s siluetą ir stilistiškai tinka visomis progomis: pradedant svarbiais darbiniais, o baigiant – smagiais penktadienio vakaro reikalais.

Patvarios bei kvėpuojančios kedų medžiagos užtikrina komfortą visos dienos metu, o minkštintas vidurinis padas suteiks jūsų kojoms džiaugsmo tiek per ilgas keliones, tiek ir užsiimant įprastais dienos džiaugsmais. Guminis padas ir EVA tarpupadžio amortizacija savo darbą atlieka tiesiog nepriekaištingai!

Jeigu šiuo metu kaip tik ieškote patogių, kasdieninių kedų su itin stirpiu retro vaibu – tikrai neprašausite, pasirinkę New Balance 565 modelį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *