IŠSKIRTINIŲ KEDŲ PUMA KOSMO RIDER PRISTATYMAS

Kas seka naujienas apie Puma, tas neabejotinai žino, kokia brand‘ui svarbi Puma Rider kedų kolekcijos šeima. Nuo tada, kai 1980 metais pasirodė pirmasis šios šeimos narys – bėgimui skirti Puma Fast Rider, tapo aišku, kad Puma visada stengsis orientuotis į visų savo pirkėjų kojų patogumą bei užtikrins tik aukštos kokybės gaminius.

Puma nepailsta net ir šiais laikais ir toliau tęsia savo Rider kedų kolekcijos plėtrą. Šiuo metu jums pristatomi naujieji, šiuolaikinio silueto Puma Kosmo Rider kedai. Jie skirti moterims, kurios vis dar yra ieško unikalaus stiliaus saviraiškos būdo.

Puma Kosmo Rider priklauso Puma‘s She Moves Us“ komunikacijos platformai. Joje išskiriamos dailiosios lyties atstovės, kurios prisidėjo prie kultūrinio ir sportinio gyvenimo bei taip sugebėjo įkvėpti ir kitas pasaulio moteris. Taigi, šis modelis asocijuojasi su ryškiu įkvėpimu bei drąsa.

Jau vien išgirdus kedų pavadinimą Puma Kosmo Rider, darosi aišku, jog modelis tikrai neeilinis. Tai tarsi fizinės ir skaitmeninės erdvės susiliejimas į bendrą visumą. Šių kedų kūryba tarsi skleidžia mums žinutę, jog jie sukurti toms, kurios skaitmeninę erdvę suvokia kaip naują savęs išreiškimo būdą. Realaus ir skaitmeninio pasaulio sankirtoje, Puma Kosmo Rider simbolizuoja kultūros, kaip saviraiškos ir tapatybės tyrinėjimo, priėmimą.

Šie moterims skirti kedai sukurti taip, jog tiktų prie bet kokio stiliaus. Jie tiesiog sutverti susilieti prie skirtingų drabužių derinių. Įvairūs aprangos deriniai leis šiam modeliui kiekvieną kartą parodyti save iš kitos dizaino perspektyvos.

Verta paminėti, kad šie kedai iš dizaino pusės turi tikrai wow efektą. O prie tokios drąsios išvaizdos neabejotinai prisideda tiek masyvus, į dvi dalis atidalintas padas, tiek gaivios spalvos. Puma Kosmo Rider kedų batviršis turi tokių išraiškingų akcentų, kaip smulkūs zigzaginiai siuvinėjimai, tekstilės ir kvėpuojančio tinklelio medžiagų persipynimai ir metaliniai papuošimai. Žinoma, bendras modelio siluetas irgi prisideda prie to taip norimo išskirtinumo.

Elegantiškasis Puma katės logotipas čia matomas ant kulno ir ant liežuvėlio, o brand‘o pavadinimas puikuojasi ant šoninės kedų pusės, liežuvėlio bei ant vidpadžio.

Puma Kosmo Rider modelis padės jums atrasti savo išskirtinį stilių. Neabejokite tuo!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *