IŠSKIRTINIAI KEDAI LAISVALAIKIUI NIKE AIR MAX 2021

Revoliucinė Nike Air technologija džiugina mus jau nuo pat 1978 metų. O nuo 1987 metų išskirtinio Air pado privalumus galima ne tik pajausti kojomis, bet ir išvysti savo akimis. Buvo siekiama atvirai rodyti masyvų Air kedų padą, taip suteikiant ne tik išskirtinį patogumą, bet ir ryškią modelio išvaizdą drąsiems bei veržliems žmonėms.

Kas mėgsta Nike Air Max kedus, tikriausiai jau puikiai žino apie jų privalumus ir su nekantrumu laukia vis naujai bepasirodančių modelių. Nike komanda, tęsdama puikias technologines tradicijas, 2021 metais paskelbė apie naujuosius Nike Air Max 2021.

Nike Air Max 2021 sukurti, atsižvelgus į nuolatinio progreso siekiamybę. Buvo peržengtos visos įmanomos našumo ribos. Labai pasistengta ir dėl tvarumo, bet tuo pačiu nepamirštos ir naujovės. Šis modelis išsiskiria savo patobulinta AirMax technologija. Pats Air blokas ženkliai patobulintas, todėl kedai yra idealiai amortizuojantys ir be galo patogūs avėti. Jie pagaminti iš mažiausiai 20% perdirbto turinio (perdirbto poliesterio, sintetikos ir t.t).

Nike Air Max 2021 turi mažesnį oro slėgį centre, todėl jūsų kojoms bus žymiai minkščiau. Visas padas pagamintas iš putplasčio, todėl kedai minkšti ir lengvi. Tuo pačiu išorinėje pado pusėje oro slėgio daugiau, todėl nepaisant minkštumo, kedai yra labai tvirti, judėjimas su jais tampa dar stabilesnis bei patogesnis. Jau nustatyta, kad dėl atnaujintos amortizacijos, modelis pelnytai gali vadintis revoliuciniu.

Kalbant apie dizainą, Nike Air Max 2021 išsiskiria savo masyviu kulnu ir padu. Ant pado matomos stambios, susiliejusios tarpusavy ir iškilusios detalės, kurios prideda šiam modeliui dar daugiau išskirtinumo bei individualumo. Skirtingų medžiagų kontrastai, kvėpuojantis tinklelis bei patogus suvarstymas – šiomis gražiomis natomis užbaigiamas Nike Air Max 2021 modelio pristatymas.

Naujiesiems Nike Air Max 2021 kedams apibūdinti galėtume rasti ne vieną teigiamą epitetą, tačiau tik patys išbandę – suprasite apie ką mes čia… Ir tampa visiškai nesvarbu ar vyksite į ilgą žygį, ar tik eisite iki kampinės parduotuvės – pėdos jums tikrai padėkos!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *