ADIDAS ORIGINALS FALCON MOTERIŠKŲ KEDŲ ISTORIJA

Daugelis mūsų nori būti ateitimi, rodyti pavyzdį kitiems bei vesti minią į priekį, bet kartais ateitis tampa labai panaši į praeitį, o mada yra vienas geriausių visuomenės atspindžių sekti laiko tėkmę.

Kuomet 1997 metais adidas bėgimo komanda bėgiojo po Vokietijoje esančio miestelio Herzogenaurach apylinkes bei ieškojo idėjų pavadinimui naujai sukurtiems bėgimo bateliams ir bėgant pro netoliese esantį Falkendorf‘ą kilo mintis naująjį modelį pavadinti Falcon Dorf vardu, tais pačiais metais JAV gimė mergaitė, vardu Kylie Jenner ir lyg už devynių jūrų ir už devynių marių, skirtingose pasaulio pusėse prasidėjusios atskiros pasakos, praėjus 21 metams tapo viena bendra istorija.

Per dvidešimt vienerius metus Kylie Jenner tapo jauniausia pasaulyje self-made milijardiere bei viena garsiausių influencerių, o prisijungusi prie adidas kompanijos, ne ilgai trukus pristatė tais pačiais metais kaip ir ji gimusius, atnaujintus adidas Falcon Dorf tik moterims skirtus laisvalaikio kedus – adidas Falcon.

Kylie galima mėgti ar nemėgti, bet niekas neprieštaraus, jog milijonams paauglių visame pasaulyje ji yra didelė žvaigždė ir viskas kas susiję su ja yra ateitis. Ne išimtis ir šie adidas Falcon kedai.

Gulėję adidas archyvuose daugiau nei dvidešimt metų, Falcon Dorf atgimė 2018 metais dvejais pavidalais – vyriškieji tapo adidas Yung-1, o moteriškieji adidas Falcon. Abiejuose modeliuose panaudotas tas pats pirmtakams identiškas padas su daugybe detalių, tačiau viršutinė batelių dalis išsiskyrė. Yung-1 liko beveik nepakitęs nuo Falcon Dorf‘ų, o moteriškieji Falcon, nors ir išlaikė geriausias devyniasdešimtųjų savybes, tapo lyg antros eilės pusseserė, kurioje teoriškai galima įžiūrėti panašumų, bet praktiškai tai atskiras modelis, skirtas jaunosioms maištautojoms.

„Šiais laikais kedai derinami beveik su visais aprangos stiliais, tad mano vienintelis patarimas kaip gerai atrodyti juos nešiojant – pasitikėkite savimi ir bandykite ką nors naujo bei tuomet visada atrodysite gerai.“ – patarė Kylie Jenner šnekėdama apie Falcon kedus bei taip pat pridūrė: „Visgi aš mėgstu kedus derinti su mielom suknelėm. Tai puikus balancas.“

Taigi jei ieškote paskutinio akcento prie savo unikalaus outfito, nepasigailėsite įsigiję kedus, kurie kilę iš auksinio kedams devyniasdešimtųjų laikmečio bei atnaujinti pagal naujausias tendencijas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *