Sale

PUMA PWRFRAME OP-1 CYBER

81
57

Spalva: juoda / rožinė / pilka

Produkto kodas: 381599-02 Kategorijos: , , , Žyma:
Loading...

Aprašymas

Puma brand‘as jau ne kartą įrodė, kad sugeba kurti išskirtinius kedus ne tik atsigręždamas į praeities elementus, bet ir į ateities mados tendencijas. Tą patį galima pasakyti ir apie naujuosius kedus PumaPwrframe, kurie žengė ant podiumo 2021 metais, iš karto po Puma Wild Rider modelio pasirodymo.

Vien tik išgirdus šį liežuvį laužantį kedų pavadinimą, prieš akis iš karto iškyla futuristinės detalės, tam tikra nuoroda į kibernetiką, gal net ir terminatorių gamyklą (žiūrint, kiek išsibujojusi jūsų fantazija). Tikrai nereikia išsigąsti šio keisto ar bauginančio pavadinimo, nes dizainas kilęs iš utopinių romanų apie ateities vizijas.

Puma Pwrframe kedai neatsiejami nuo filmų apie kibernetiką, postapokaliptinį „Neo Tokiją“, „The Bladerunner“ ir „Akira“. Kas ten žino, gal šie filmai apie ateitį įkvėpė Puma kūrėjus ieškoti naujo ir progresyvaus stiliaus? Jeigu dar vaikystėje mėgote žiūrėti filmus apie ateitį ir spėlioti, kokios mados gali būti ateityje, tai štai šie kedai kuo tikriausias ateities pavyzdys tiesiai jums prieš akis.

Kedų pavadinime neveltui minimas žodis frame. Būtent PWRframe technologija įrodo, kad šie kedai turi patogias amortizuojančias pagalvėles bei atramą. Pado dizainas čia atrodo nice and cool – gryna užuomina į futuristines, pažangias technologijas (neoniniai elementai). Idealus prigludimas prie pėdų, minkštumas, lengvumas, atrama bei komfortas – savybės geriausiai apibūdinančios naujuosius Puma Pwrframe kedus.

Kedai sparčiai populiarėja ir net žymus menininkas Gabriel Boyer, kuris dievina skaitmeninius vizualus, norom nenorom prisidėjo prie jų populiarinimo. Jis nufotografavo naujuosius Puma Pwrframe kedus ir pateikė fotografijas astrališkai, su paralelinės visatos vaizdiniais. Kedai fotografijoje vizualiai projektuojami ir sujungiami dabartyje ir ateityje.

Trumpai tariant, jeigu jums ne vis vien jūsų stilius ir norite atrodyti tikrai cool ne tik per meetus su draugais, bet ir sporto salėje, išmėginkite šiuos kedus. Tai novatoriško, progresyvaus dizaino kedai, su ateities jausmo gaiva. Bėkite į ateitį sparčiu žingsniu ir neatsisukite!

Papildoma informacija

Batelio aukštis

Žemas

Batelio medžiaga

Tinklelis

Gamintojas

Puma

Lytis

Moteriški, Vyriški

Spalva

Juoda

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “PUMA PWRFRAME OP-1 CYBER”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Ar galima grąžinti netikusią prekę?

Taip, nenešiotą ir tokios pačios būklės prekę kaip gavote, galite grąžinti per 14 dienų nuo įsigijimo dienos. 

Prekės siuntimo adresas:
UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +37069537882

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+37069537882

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

SVARBU: grąžinant atgal, prekė gali būti pasimatuota tik švarioje ir sausoje patalpoje bei nepradusi savo prekinės išvaizdos ir pilnos komplektacijos kaip gavote (originalioje dėžėje su visais popieriais). Siunčiant prekę atgal, ją įpakuokite į atskirą įpakavimą, kad nebūtų pažeistas originalus prekės įpakavimas. Prie prekės įdėkite atskirą lapą su jūsų banko sąskaitos duomenis kur reikėtų pervesti pinigus už grąžinamą prekę. Jei pageidaujate keisti į kitą dydį ar kitą modelį, galite atlikti naują užsakymą svetainėje www.kix.lt

Grąžinant prekę per Lietuvos paštą, būtinai atsiųskite siuntos numerį el. paštu info@kix.lt kad galėtume sekti kur yra prekė (Lietuvos paštas nevisada palieka pranešimus, tad negavę siuntos numerio, mes nežinosime, jog grąžinate prekę ir siunta gulės pašte). Gavę prekę, pervesime pinigus į Jūsų nurodytą banko sąskaitą per ne ilgiau 14 dienų nuo prekės gavimo dienos.