Sale

NIKE W AIR MAX ZEPHYR

121
85

Spalva: juoda / pilka / balta

Produkto kodas: CV8817-002 Kategorijos: , , , Žyma:
Loading...

Aprašymas

Kuomet pirmą kartą oro pagalvės buvo panaudotos 1978 metais Nike Air Tailwind bėgimo bateliuose, avalynė kardinaliai pasikeitė ir didžiuliais šuoliais nušuoliavo nuo to kas buvo, iki to, ką galime apsiauti šiandien. Oro pagalvės pradžioje buvo slepiamos batelio viduje. Vėliau, 1987 metais, pirmą kartą Air Max 1 modelyje jos buvo atvertos ir jas išvydo visas pasaulis. Bėgant metams oro pagalvės nesustojo tobulėti. Jos keitė formą ir didėjo kol galiausiai atrodo viskas tapo pasiekta ir galime vaikščioti ant didelių ir komfortiškų oro pagalvių.

Nors daugumai atrodytų jog Nike pasiekė galimybių ribas su oro pagalvės tobulinimu, tačiau ši kompanija toliau stebina ir perkelia savo siekį sukurti galimybę vaikščioti ant oro į kitą lygį, kuomet 2020 metų pabaigoje pristatė naująjį modelį Nike Air Max ZephyrAir Max Zephyr modelyje be šiuo metu pačios didžiausios Air Max 720 oro pagalvės panaudotos net trys kitos oro kapsulės ant bato paviršiaus – po vieną iš abiejų batelio pusių bei dar vieną ant liežuvio. Taip po truputį siekis vaikščioti ant oro tampa siekiu apsiauti oru.

Oro šiuose keduose išties daug, o daugiausiai žinoma bato pade, kuriam sukurti panaudota didžiausia iki šiol sukurta oro pagalvė geriau žinoma kaip Air Max 720. Kuriant šią pagalvę pirmiausiai buvo galvojama apie tuos, kurie visą dieną praleidžia ant kojų, todėl tai tapo pirmąja oro pagalve esančia per visą padą ir kuri kurta būtent laisvalaikio bateliams. Galbūt kažkas imtų iškart prieštarauti, jog tikrai yra daugybė laisvalaikiu nešiojamų Nike kedų, kurie taip pat turi oro pagalvę per visą padą, tačiau visi jie buvo sukurti bėgimui ir tik vėliau grįžo kaip laisvalaikio kategorijos bateliai.

Oras, oras, oras. Šiuose keduose viskas sukasi tik apie orą ir oras pirmą kartą panaudotas ant batelio viršaus, kuomet galime pajausti kaip trys oro kapsulės maloniai apgaubia pėdą apie čiurnos sritį kur dvi oro kapsulės integruotos iš abiejų batelio pusių bei dar viena ant liežuvio viršaus. Šios oro kapsulės suteikia ne tik papildomo komforto nešiojant šiuos kedus, tačiau tai tapo ir išskirtinio dizaino detalė, dėl kurios Air Max Zephyr atrodo lyg atkeliavę iš ateities.

Futuristinį dizainą sukuria iškilių oro pagalvių derinys ant batviršio viršaus kuomet jos persipina su gana minimalistine batelio priekine dalimi kuri pagaminta iš tinklelio ant kurio vietomis prisiūtos kitų medžiagų detalės suteikiančios kedams masyvumo.

Nike Air Max Zephyr laisvalaikio kedai sukurti įvairaus amžiaus žmonėms pasižymintiems jaunatviškumu, mėgstantiems naujus ir dar nepatirtus dalykus bei teikiantiems prioritetą ypač komfortiškai avalynei.

Papildoma informacija

Batelio aukštis

Žemas

Batelio medžiaga

Sintetika, Tinklelis

Gamintojas

Nike

Lytis

Moteriški

Spalva

Juoda

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “NIKE W AIR MAX ZEPHYR”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Ar galima grąžinti netikusią prekę?

Taip, nenešiotą ir tokios pačios būklės prekę kaip gavote, galite grąžinti per 14 dienų nuo įsigijimo dienos. 

Prekės siuntimo adresas:
UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +37069537882

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+37069537882

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

SVARBU: grąžinant atgal, prekė gali būti pasimatuota tik švarioje ir sausoje patalpoje bei nepradusi savo prekinės išvaizdos ir pilnos komplektacijos kaip gavote (originalioje dėžėje su visais popieriais). Siunčiant prekę atgal, ją įpakuokite į atskirą įpakavimą, kad nebūtų pažeistas originalus prekės įpakavimas. Prie prekės įdėkite atskirą lapą su jūsų banko sąskaitos duomenis kur reikėtų pervesti pinigus už grąžinamą prekę. Jei pageidaujate keisti į kitą dydį ar kitą modelį, galite atlikti naują užsakymą svetainėje www.kix.lt

Grąžinant prekę per Lietuvos paštą, būtinai atsiųskite siuntos numerį el. paštu info@kix.lt kad galėtume sekti kur yra prekė (Lietuvos paštas nevisada palieka pranešimus, tad negavę siuntos numerio, mes nežinosime, jog grąžinate prekę ir siunta gulės pašte). Gavę prekę, pervesime pinigus į Jūsų nurodytą banko sąskaitą per ne ilgiau 14 dienų nuo prekės gavimo dienos.