NIKE REACT SERTU

Spalva: žalia / pilka / juoda / salotinė

Produkto šiuo metu neturime.

Produkto kodas: CT3442-300 Kategorijos: , , , Žyma:
Loading...

Aprašymas

Po Pearl Harbor atakos, vienas iš Nike įkūrėjų, Bill Bowerman, užsirašė į karinę tarnybą antrajame pasauliniame kare ir buvo paskirtas į dešimtąją kalnų diviziją (10th Mountain Division). Ši divizija 1944 metais gruodžio 23 dieną atvyko į Italiją ir buvo paskirta saugoti Brenerio perėją Šiaurės Italijoje. Atlikdamas tarnybą, Bill Bowerman užsitarnavo vieną Sidabrinę bei keturias Bronzines žvaigždes.

Pagerbdama vieno iš Nike įkūrėjų dalyvavimą mūšiuose, Nike kompanija 2019 metais įkūrė atskirą kategoriją pavadinimu „THE10TH“. Po šios kategorijos vardu kuriamoms prekėms įkvėpimo semiamasi iš karinių simbolių bei supinamas naujų technologijų funkcionalumas kartu su rankų darbo kokybe. Nike React Sertu, kuris neša „THE10TH“ kategorijos vėliavą, tuo ir pasižymi, jog jiems įkvėpimo semtasi iš mokasinų stiliaus batų, pridedant karinių elementų.

Šių laikų kiekvienos dienos „kareiviams“, kurie kariauja savo asmeninius karus miesto džiunglėse, kaip niekada svarbus komfortas judant daug ir ilgai. Taigi React Sertu modelyje, per visą padą esanti ir iš minkštos putos pagaminta Nike react technologija leidžia jaustis ypač patogiai. Ši technologija buvo sukurta atlikus pėdų slėgio žemėlapį bei vietose kur patiriamas didžiausias spaudimas, technologai putose gręžė skyles siekdami sumažinti pėdoms tenkančią apkrovą ir sukurdami unikaliai malonų avalynės nešiojimo pojūtį. Daugybė bandymų, daugybė išgręžtų skylių, kol buvo pasiektas efektyviausias rezultatas sumažinantis pėdoms tenkantį spaudimą. Taigi nors padas atrodo kaip išvagotas griovelių dėl išskirtinumo, visgi jis atlieka svarbią funkciją, dėl kurios React putos tampa dar efektyvesnės ir leidžiančios pamiršti pėdų nuovargį net ir po visos dienos maratono darbe.

Prie šio unikalaus pado priderintas iš mokasinų įkvėpimo pasisemtas batviršio siluetas, kuriam sukurti panaudota daugybė skirtingų ir persidengiančių tarpusavyje medžiagų, dėl ko bateliai atrodo išskirtinai ir traukiančiais praeivių dėmesį. Taip pat bato šone galima pastebėti “THE10TH” etiketę, kuri kelia asociacijas į kareivių uniformas su vardu ant krūtinės.

Papildoma informacija

Batelio aukštis

Žemas

Batelio medžiaga

Oda, Tinklelis, Versta oda

Gamintojas

Nike

Lytis

Moteriški, Vyriški

Spalva

Žalia

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “NIKE REACT SERTU”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Ar galima grąžinti netikusią prekę?

Taip, nenešiotą ir tokios pačios būklės prekę kaip gavote, galite grąžinti per 14 dienų nuo įsigijimo dienos. 

Prekės siuntimo adresas:
UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +37069537882

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+37069537882

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

SVARBU: grąžinant atgal, prekė gali būti pasimatuota tik švarioje ir sausoje patalpoje bei nepradusi savo prekinės išvaizdos ir pilnos komplektacijos kaip gavote (originalioje dėžėje su visais popieriais). Siunčiant prekę atgal, ją įpakuokite į atskirą įpakavimą, kad nebūtų pažeistas originalus prekės įpakavimas. Prie prekės įdėkite atskirą lapą su jūsų banko sąskaitos duomenis kur reikėtų pervesti pinigus už grąžinamą prekę. Jei pageidaujate keisti į kitą dydį ar kitą modelį, galite atlikti naują užsakymą svetainėje www.kix.lt

Grąžinant prekę per Lietuvos paštą, būtinai atsiųskite siuntos numerį el. paštu info@kix.lt kad galėtume sekti kur yra prekė (Lietuvos paštas nevisada palieka pranešimus, tad negavę siuntos numerio, mes nežinosime, jog grąžinate prekę ir siunta gulės pašte). Gavę prekę, pervesime pinigus į Jūsų nurodytą banko sąskaitą per ne ilgiau 14 dienų nuo prekės gavimo dienos.