NIKE AIR MAX PLUS GS

150

Spalva: violetinė / oranžinė / juoda / balta

Produkto kodas: CD0609-024 Kategorijos: , , , Žyma:
Loading...

Aprašymas

Bateliai, kurie turi „bad boys“ reputaciją, kurie nesiskaito su kitais, kurie spinduliuoja pasitikėjimą savimi ir kurie nepaklūsta jokioms taisyklėms. Tokį įvaizdį šis modelis įgavo per daugiau nei dvidešimt metų, tačiau ironiška, jog jie gimė dizainerio Sean McDowell galvoje visiškoje ramybėje, gulint Floridos paplūdimyje po palme ir stebint kaip šviesų dangų pasiglemžia vakaro tamsa. Sean McDowell Nike kompanijoje įsidarbino 1997 metais ir iškart pradėjo dirbti prie projekto, skirto sukurti bėgimo batelius didžiausiai sporto prekių parduotuvei Foot Locker. Projekto darbinis pavadinimas buvo „dangus“, tad vos išgirdęs šį žodį, Sean iškart prisiminė vakarą praleistą gulint po Floridos palme bei nieko nelaukęs nupiešė pirmąjį eskizą.
Sean batelį „įpakavo“ į stilizuotus palmės lapus, o batelio viduryje esančios plokštelės kontūruose atvaizdavo banginio uodegą iškeltą virš vandens. Batelis tapo šiltų dienų, nerūpestingų vakarų ir pašėlusių naktų sinonimu, kurio laisvę tik dar labiau sustiprino tai, jog kurdamas šiuos batelius SeanNike kompanijoje dirbo vos keletą dienų ir niekada anksčiau nebuvo piešęs Swoosh ženklo, tad jį nupiešė kiek netipinį ir ne pagal Nike taisykles.
Šiuose bateliuose buvo naudojama naujausia Nike technologija – Tuned Air, kuri paskirsto orą pade ir dėl šios technologijos daugelis ir dabar Nike Air Max Plus vadina tiesiog TNNike norėjo, jog kuo daugiau žmonių šnekėtų apie šią naujieną, todėl norėjo, kad technologijos logotipas būtų aiškiai matomas, tačiau Sean jį išskyrė kitaip – mažų logo atsirado ant batelio paviršiaus, tačiau išskirtiniausiu tapo logotipas ant pado, kurį apipavidalino stilizuotais palmių lapais vedančiais link oro pagalvės.
Spalvų pasirinkime Sean taip pat neatitrūko nuo Floridos bei nupiešė pirmus tris eskizus, kuriuose pirmasis batelis vaizdavo vakaro prietemą, antrasis buvo juodas su raudonomis detalėmis skirtas nakčiai su žvaigždėmis bei trečiasis, ryškiai oranžinis, vaizdavo ankstyvo rytmečio saulėtekį.
Batelio išvaizda buvo ypač išskirtinė ir daugelis abejojo ar jie nebus per daug iššaukiantys, todėl patikrinti rinkai buvo nuspręsta juos padėti vienos parduotuvės vitrinoje tuo metu, kuomet vaikams baigiasi pamokos ir pažiūrėti kaip jie reaguos. Vos po dešimties minučių susibūrė dešimties vaikų būrelis ir vienas per kitą klausinėjo: „Kokie čia bateliai? Kiek jie kainuoja? Kam jie skirti? Aš noriu juos turėti!“ – iškart tapo aišku, jog šie bateliai bus hitas.

Papildoma informacija

Batelio aukštis

Žemas

Batelio medžiaga

Sintetika, Tinklelis

Gamintojas

Nike

Lytis

Vaikiški

Spalva

Violetinė

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “NIKE AIR MAX PLUS GS”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Ar galima grąžinti netikusią prekę?

Taip, nenešiotą ir tokios pačios būklės prekę kaip gavote, galite grąžinti per 14 dienų nuo įsigijimo dienos. 

Prekės siuntimo adresas:
UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +37069537882

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+37069537882

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

SVARBU: grąžinant atgal, prekė gali būti pasimatuota tik švarioje ir sausoje patalpoje bei nepradusi savo prekinės išvaizdos ir pilnos komplektacijos kaip gavote (originalioje dėžėje su visais popieriais). Siunčiant prekę atgal, ją įpakuokite į atskirą įpakavimą, kad nebūtų pažeistas originalus prekės įpakavimas. Prie prekės įdėkite atskirą lapą su jūsų banko sąskaitos duomenis kur reikėtų pervesti pinigus už grąžinamą prekę. Jei pageidaujate keisti į kitą dydį ar kitą modelį, galite atlikti naują užsakymą svetainėje www.kix.lt

Grąžinant prekę per Lietuvos paštą, būtinai atsiųskite siuntos numerį el. paštu info@kix.lt kad galėtume sekti kur yra prekė (Lietuvos paštas nevisada palieka pranešimus, tad negavę siuntos numerio, mes nežinosime, jog grąžinate prekę ir siunta gulės pašte). Gavę prekę, pervesime pinigus į Jūsų nurodytą banko sąskaitą per ne ilgiau 14 dienų nuo prekės gavimo dienos.