Nike Air Max 270

155

Spalva: tamsiai žalia / dramblio kaulo / tamsiai mėlyna / juoda

Produkto kodas: AH8050-303 Kategorijos: , , , Žyma:
Loading...

Aprašymas

Dažnai pardavėjai jums sako, jog geriausia įsigyti tokius sportinius batelius, kurie atitinka jūsų poreikius. Jei juos perkate bėgimui – rinkitės bėgimo batelius, jei juos perkate krepšiniui – rinkitės krepšinio batelius, o jei perkate laisvalaikiui – rinkitės laisvalaikio kedus ir tik tuomet pajausite malonumą juos nešiojant. Visgi jei kedai jums daugiau nei tik eilinis apavas ir juos galite apsiauti ne tik eidami sportuoti, bet ir į verslo susitikimą, pasimatymą, šliūbą ar bet kuria kita proga, pardavėjų patarimus praleisite negirdomis ir laikydami rankose patinkančius bėgimo, krepšinio ar kitam sportui sukurtus kedus, mintyse galvosite: “Fuck patarimus, aš rinksiuosi tai, kas man gražu ir tebūnie jie nebus tokie pralaidūs orui, nebus tokie komfortiški laisvalaikio nešiojimui ar dar velniai žino kas bus, bet aš jų noriu ir juos turėsiu.” Šie pirkėjai, metai iš metų kūrė tai, kas dabar matoma ant aukštosios mados podiumais vaikščiojančių manekenų(-ių), influencerių ir trendų sekėjų kojų. Kedai madoje neatsirado iš niekur. Kedai augo daugybę metų. Daugybę metų jie buvo jaunimo, sportininkų, dažnai netgi nusikaltėlių ar šiaip nesusipratėlių aprangos dalis, kol šių žmonių vis daugėjo ir į juos atkreipė dėmesį dizaineriai, įvaizdžio formuotojai bei žurnalai. Viskas pasikeitė labai greitai – kedai tapo “must have” garderobo dalimi. Prieš dešimtmetį retai kas iš vyrų išdrįsdavo apsirengti kostiumą su kedais ar dar rečiau atsirasdavo moterų, kuriuos galėdavo prie suknelės apsiauti kedus ir taip pasirodyti ant raudonojo kilimo. Tai tapo laisvo, nepriklausomo, nusistovėjusioms normoms nepaklūstančio bei turinčio savo nuomonę žmogaus įvaizdžio dalimi. Aš laisvas ir aš rengiuosi kaip noriu! Tokiu būdu sparčiai populiarėjant sportinei avalynei visi gamintojai puolė atsiriekti savo gabalą torto, o Nike tiesiog užvertė rinką su Air Max kedais ir istorijomis apie juos. Air Max tapo sinonimu apibūdinančiu visus per daugiau nei trisdešimt metų sukurtus modelius. Jie patogūs, ryškūs, puikiai tinkantys prie įvairių rūbų derinių, tačiau tik 2018 metais Nike susigriebė, jog visi Air Max modeliai originaliai buvo sukurti sportui. Jie nėra kurti kasdieniniam nešiojimui, nors bėgant metams, panaudotos medžiagos ir technologijos leido juos labiau pritaikyti kasdienai, visgi laisvalaikiui sukurtų kedų su Air Max pagalve taip ir nebuvo.
Nike dizaineris Dylan Raasch nusprendė tai pakeisti ir sukurti pirmuosius kedus laisvalaikiui su Air Max pagalve. Šiuose keduose viskas sukosi tik apie orą. “Aš noriu į šį modelį patalpinti pačią didžiausią oro pagalvę kokią tik galime” – sakė Dylan ir tai nebuvo paprasta. Jis norėjo net 40mm dydžio pagalvės, tačiau Nike turėjo galimybę pagaminti “tik” 27mm. Technikų komanda gavo sunkiai įgyvendinamą užduotį sukurti didesnę pagalvę nei kada nors anksčiau buvo. Tai nebuvo tik pado pripildymas oru, tačiau tai aprėpė žymiai plačiau – oro pagalvė negali sprogti, ji turi atrodyti estetiškai ir svarbiausia, jog ji būtų pritaikyta kasdieniniam nešiojimui bei leistų jaustis stabiliai. Po ilgų testavimų nepavyko pasiekti dizainerio užbrėžto tikslo, tačiau 2018 metais tai tapo didžiausia oro pagalve, kuri kada nors buvo sukurta ir jos aukštis siekia net 32mm. Tai reiškia tik viena: daugiau oro – daugiau malonumo einant. Kuriant batelių dizainą, kaip dažnai būna, jog norėdamas sukurti ateitį ir kažką naujo, turi gerai išmanyti istoriją ir šiuo atveju Dylan įkvėpimo sėmėsi iš Air Max 180 bei Air Max 93 modelių. Šių batelių detalių galima atrasti visame kede, tačiau tuo pačiu jos pateiktos naujai, kad modelis netaptų tik hibridiniu ankstesnių batelių kūriniu. Iš šių batelių kildinamas ir Air Max 270 pavadinimas, nors pradžioje jis galėjo būti šiek tiek kitoks. 180 + 93 = Air Max 273 – tokia paprasta aritmetika vadovaujantis buvo pavadintas naujojo modelio prototipas, tačiau vėliau atsižvelgiant į tai, jog Air Max 93 pradžioje buvo vadinamas Air Max 270 bei tai kildinama iš to, jog oro pagalvė sudaro 270 laipsnių, buvo pasirinktas galutinis Nike Air Max 270 pavadinimas.
Air Max 270 tai pirmasis Nike sukurtas laisvalaikio batelis, turintis Air Max pagalvę, kuri dėl to, jog nėra pritaikyta sportui, buvo sukurta kiek kitaip ir įgavo naujų savybių lyginant su kitomis oro pagalvėmis ir daugelis bandžiusių šiuos batelius patvirtins, jog einant su Air Max 270 kedais jaučiamas lyg šokinėjimo ant batuto pojūtis.

Papildoma informacija

Batelio aukštis

Žemas

Batelio medžiaga

Tinklelis

Gamintojas

Nike

Lytis

Vyriški

Spalva

Žalia

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Nike Air Max 270”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Ar galima grąžinti netikusią prekę?

Taip, nenešiotą ir tokios pačios būklės prekę kaip gavote, galite grąžinti per 14 dienų nuo įsigijimo dienos. 

Prekės siuntimo adresas:
UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +37069537882

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+37069537882

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

SVARBU: grąžinant atgal, prekė gali būti pasimatuota tik švarioje ir sausoje patalpoje bei nepradusi savo prekinės išvaizdos ir pilnos komplektacijos kaip gavote (originalioje dėžėje su visais popieriais). Siunčiant prekę atgal, ją įpakuokite į atskirą įpakavimą, kad nebūtų pažeistas originalus prekės įpakavimas. Prie prekės įdėkite atskirą lapą su jūsų banko sąskaitos duomenis kur reikėtų pervesti pinigus už grąžinamą prekę. Jei pageidaujate keisti į kitą dydį ar kitą modelį, galite atlikti naują užsakymą svetainėje www.kix.lt

Grąžinant prekę per Lietuvos paštą, būtinai atsiųskite siuntos numerį el. paštu info@kix.lt kad galėtume sekti kur yra prekė (Lietuvos paštas nevisada palieka pranešimus, tad negavę siuntos numerio, mes nežinosime, jog grąžinate prekę ir siunta gulės pašte). Gavę prekę, pervesime pinigus į Jūsų nurodytą banko sąskaitą per ne ilgiau 14 dienų nuo prekės gavimo dienos.