Nike Air Max 1 Essential

150

Spalva: kreminė / dramblio kaulo / ruda / juoda

Produkto kodas: FZ5808-001 Kategorijos: , , , Žyma:
Loading...

Aprašymas

Kovo 26 diena daugybei žmonių visame pasaulyje niekada nebebus tik dar viena eilinė diena. Šią dieną gimė legenda ir šią dieną visa kedų bendruomenė pažymi apsiaudami gražiausius Air Max kedus. Šią dieną mes žinome kaip Air Max Day. Visgi nuo ko viskas prasidėjo ir kodėl mums tai svarbu? 1987 metais oro pagalvė nebuvo naujiena, o buvusio NASA inžinieriaus Frank Rudy sukurtą technologiją Nike naudojo beveik dešimtmetį, tačiau visi žinojo jog ji yra, bet niekas jos nematė. Nors Nike augo ir tuo metu jau užėmė net 50% JAV rinkos, visgi kompanija susidūrė su inovatyvumo stoka. Pardavimai augo iš inercijos, tačiau bėgimo bateliai nebebuvo tokie fresh kaip anksčiau. Klientai laukė kažko naujo.
Tinker Hatfield Nike įsidarbino 1981 metais kaip pastatų architektas, visgi po ketverių metų pakeitė savo specializaciją ir vietoje pastatų brėžinių pradėjo piešti kedus. Per vieną iš komandiruočių nuvykęs į Paryžių, jis aplankė Pompidou šiuolaikinio meno centrą ir šis pastatas jam giliai įsirėžė į pasąmonę. “Nepamenu, jog pamatęs tą pastatą būčiau sau pasakęs, kad pagal tai sukursiu batus” – viename iš savo interviu minėjo dizaineris, tačiau tai, jog šiame centre viskas atvira bei matomos visos komunikacijos, dizainerį įkvėpė atverti oro pagalvę ir ją parodyti visiems.
Žiūrint iš šių dienų perspektyvos tai atrodo logiškas ir suprantamas sprendimas, kuris pavertė Nike kompaniją tuo, kas ji yra šiuo metu. Visgi istorija neapsiriboja tik Pompidou pamatymu ir idėja atverti oro pagalvę. Tai istorija apie tikėjimą savo idėja. Tinker rizikavo. Nike kompanija ieškojo inovacijų, tačiau dizainerio idėja daugelis dirbančių Nike netikėjo ir netgi buvo žmonių, siekusių atleisti jį ir jį palaikančius iš darbo. Dizainerį tai tik dar labiau intrigavo laikytis savo. Jis netik atvėrė oro pagalvę, tačiau ir batelio dizainą sukūrė tokį, jog peršoko laikmetį. Visgi šis šuolis buvo per didelis ir Nike neturėjo galimybių pagaminti batelį, kokio Tinker tikėjosi, o tai pavyko įgyvendinti vos 2015 metais, kuomet pasirodė Nike Air Max 0 – The One Before The 1.
Tinker neliko nieko kito, kaip tik Air Max 1 batelių dizainą adaptuoti taip, jog kedus būtų galima pagaminti ir buvo tikimasi juos išvysti jau 1986 metais, visgi tai nebuvo lemta. Bateliai buvo gaminami su daug didesne oro pagalve, kuri kaip paaiškėjo sprogdavo prie žemesnių temperatūrų, tad su sumažinta oro pagalve darbai užsitęsė dar metus laiko. Nors batelių gamyba artėjo link finišo tiesiosios, tačiau dizaineris jautė kartėlį dėl to, jog nepavyko įgyvendinti jo pirmojo brėžinio ir batelio išvaizda nebuvo tokia futuristinė, kokios jis tikėjosi, tačiau tam jis taip pat rado sprendimą.
Geriausiai parduodamos batelių spalvos ne tik tais laikais, tačiau ir šiomis dienomis, yra per daug nekrentančios į akis – balta, pilka, tamsiai mėlyna, juoda. Tinker ieškojo fresh įvaizdžio, todėl įvyniojo batus į ryškią raudoną spalvą, kurie lyg šauktų “Pažiūrėk į mane – aš raudonas! Pažiūrėk dar kartą – aš turiu skylę kulne!”.
Tinker užsispyrimas ir naujų detalių ieškojimas, sukūrė tikrą ikoną nepavaldžią laikui, kuri buvo pristatyta pasauliui 1987 metais kovo 26 dieną.

Papildoma informacija

Batelio aukštis

Žemas

Batelio medžiaga

Oda, Sintetika

Gamintojas

Nike

Lytis

Vyriški

Spalva

Kreminė

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Nike Air Max 1 Essential”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Ar galima grąžinti netikusią prekę?

Taip, nenešiotą ir tokios pačios būklės prekę kaip gavote, galite grąžinti per 14 dienų nuo įsigijimo dienos. 

Prekės siuntimo adresas:
UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +37069537882

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+37069537882

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

SVARBU: grąžinant atgal, prekė gali būti pasimatuota tik švarioje ir sausoje patalpoje bei nepradusi savo prekinės išvaizdos ir pilnos komplektacijos kaip gavote (originalioje dėžėje su visais popieriais). Siunčiant prekę atgal, ją įpakuokite į atskirą įpakavimą, kad nebūtų pažeistas originalus prekės įpakavimas. Prie prekės įdėkite atskirą lapą su jūsų banko sąskaitos duomenis kur reikėtų pervesti pinigus už grąžinamą prekę. Jei pageidaujate keisti į kitą dydį ar kitą modelį, galite atlikti naują užsakymą svetainėje www.kix.lt

Grąžinant prekę per Lietuvos paštą, būtinai atsiųskite siuntos numerį el. paštu info@kix.lt kad galėtume sekti kur yra prekė (Lietuvos paštas nevisada palieka pranešimus, tad negavę siuntos numerio, mes nežinosime, jog grąžinate prekę ir siunta gulės pašte). Gavę prekę, pervesime pinigus į Jūsų nurodytą banko sąskaitą per ne ilgiau 14 dienų nuo prekės gavimo dienos.