Sale

SNEAKER LAB SNEAKER WIPES (12VNT.)

11 8

Liko 7

Produkto kodas: SWZ_005 Kategorijos: , , , Žyma:
Loading...

Aprašymas

Sneaker Lab drėgnos servetėlės.

Kuomet kedams dar nereikia “kapitalinio” valymo, bet jau matosi patepliojimų kuriuos norėtųsi pašalinti, geriausias būdas tai padaryti yra drėgnos servetėlės. Sneaker Lab kompanija skuba pagelbėti bei sukūrė netoksiškas drėgnas servetėles, kurios valo daugelį medžiagų naudojamų kedų gamybai bei žinoma pačias populiariausias, tokias kaip: tinklelis, oda, versta oda bei nubukas. Bet kiečiausias šios servetėlės efektas yra tas, jog nuvalius kedus šiandien, mikroskopiniame lygyje šis skystis dirba dar sekančias tris dienas! Tu vaikštai, atsiranda nedideli patepliojimai, o skystis juos ir toliau naikina! How cool is that?!

Papildoma informacija

Aksesuaro tipas

Valymo priemonės

Gamintojas

Sneaker Lab

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “SNEAKER LAB SNEAKER WIPES (12VNT.)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Ar galima grąžinti netikusią prekę?

Taip, nenešiotą ir tokios pačios būklės prekę kaip gavote, galite grąžinti per 14 dienų nuo įsigijimo dienos. 

Prekės siuntimo adresas:
UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +37069537882

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+37069537882

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

SVARBU: grąžinant atgal, prekė gali būti pasimatuota tik švarioje ir sausoje patalpoje bei nepradusi savo prekinės išvaizdos ir pilnos komplektacijos kaip gavote (originalioje dėžėje su visais popieriais). Siunčiant prekę atgal, ją įpakuokite į atskirą įpakavimą, kad nebūtų pažeistas originalus prekės įpakavimas. Prie prekės įdėkite atskirą lapą su jūsų banko sąskaitos duomenis kur reikėtų pervesti pinigus už grąžinamą prekę. Jei pageidaujate keisti į kitą dydį ar kitą modelį, galite atlikti naują užsakymą svetainėje www.kix.lt

Grąžinant prekę per Lietuvos paštą, būtinai atsiųskite siuntos numerį el. paštu info@kix.lt kad galėtume sekti kur yra prekė (Lietuvos paštas nevisada palieka pranešimus, tad negavę siuntos numerio, mes nežinosime, jog grąžinate prekę ir siunta gulės pašte). Gavę prekę, pervesime pinigus į Jūsų nurodytą banko sąskaitą per ne ilgiau 14 dienų nuo prekės gavimo dienos.