Sale

SNEAKER LAB MICROFIBRE TOWEL

7 5

Liko 4

Produkto kodas: MFT_001 Kategorijos: , , , Žyma:
Loading...

Aprašymas

Sneaker Lab mikropluošto servetėlė.

Kuomet kedai išsitepa, su kuo juos valai? Imi skudurėlį, skirtą valyti dulkėms namuose? Gal net esi pagriebęs ir tą skudurą, su kuriuo plaunami indai? Tau pasisekė jei iki šiol praslydai neprisidaręs daugiau bėdos nei buvo, kuomet kedai išmozojami su dar daugiau nešvarumų nei buvo. Jei esi sneakerhead’as, tai tavo kampely vienoje iš matomiausių vietų turėtų plėvesuoti tik kedų valymui skirtas skudurėlis. Sneaker Lab šiuo klausimu skuba į pagalbą bei sukūrė mikropluošto skudurėlį, kuris sugeria drėgmę ir purvą 25% geriau nei žmogaus plaukai.

Papildoma informacija

Aksesuaro tipas

Valymo priemonės

Gamintojas

Sneaker Lab

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “SNEAKER LAB MICROFIBRE TOWEL”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Ar galima grąžinti netikusią prekę?

Taip, nenešiotą ir tokios pačios būklės prekę kaip gavote, galite grąžinti per 14 dienų nuo įsigijimo dienos. 

Prekės siuntimo adresas:
UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +37069537882

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+37069537882

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

SVARBU: grąžinant atgal, prekė gali būti pasimatuota tik švarioje ir sausoje patalpoje bei nepradusi savo prekinės išvaizdos ir pilnos komplektacijos kaip gavote (originalioje dėžėje su visais popieriais). Siunčiant prekę atgal, ją įpakuokite į atskirą įpakavimą, kad nebūtų pažeistas originalus prekės įpakavimas. Prie prekės įdėkite atskirą lapą su jūsų banko sąskaitos duomenis kur reikėtų pervesti pinigus už grąžinamą prekę. Jei pageidaujate keisti į kitą dydį ar kitą modelį, galite atlikti naują užsakymą svetainėje www.kix.lt

Grąžinant prekę per Lietuvos paštą, būtinai atsiųskite siuntos numerį el. paštu info@kix.lt kad galėtume sekti kur yra prekė (Lietuvos paštas nevisada palieka pranešimus, tad negavę siuntos numerio, mes nežinosime, jog grąžinate prekę ir siunta gulės pašte). Gavę prekę, pervesime pinigus į Jūsų nurodytą banko sąskaitą per ne ilgiau 14 dienų nuo prekės gavimo dienos.