Sale

PUMA RS-X MIX

65
46

Spalva: pilka / žalia / juoda

Produkto kodas: 380462-04 Kategorijos: , , , Žyma:
Loading...

Aprašymas

Ne paslaptis, jog daugelis sneaker’ių modelių, kuriuos dabar nešiojame laisvalaikiu, kažkada buvo skirti profesionaliems bėgikams. Juos kuriant, visas dėmesys buvo skiriamas sportininkams, traumų tikimybei mažinti bei siekti geresnių rezultatų. Tai buvo sportbačiai, apie kuriuos sunkiai kas galėjo įsivaizduoti, jog jie kada nors pateks į mados žurnalų puslapius.

Visų sporto kompanijų, gaminančių bėgimo avalynę, istorija prasideda ne nuo ko kito, tačiau nuo technologijų, o svarbiausia technologija yra pade, kuri padeda pėdai jaustis komfortiškiau. Būtent komfortas ir leido išplisti kedams už sportininkų treniruočių bazių, o Pumos istorijoje viena svarbiausių šių technologijų buvo Puma RS (Puma Running System), kuri pirmą kartą bėgimo keduose panaudota dar 1986 metais modeliuose Puma RS-100 bei Puma RS Computer. Šie batai buvo gerokai lenkiantys laiką. Puma RS-100 buvo ypač komfortiškas ir mėgiamas bėgikų modelis, tačiau labiausiai išsiskyrė RS Computer, kurį jau tais laikais buvo galima jungti prie kompiuterio bei bateliai rinko tokią informaciją, kaip bėgimo laikas, nubėgtas atstumas bei sudegintos kalorijos.

Turėdami ilgą istoriją, Puma prikėlė nuo pėdos pirštų galiukų iki kulno komfortą suteikiančią RS technologiją bei prisimindami praeitį, kurioje kūrė ateitį, jie sukūrė tai pabrėžiantį modelį Puma RS-X3, kuriame jaučiamos geriausios 90-ųjų sneaker‘ių savybės, kuomet modeliai buvo kuriami iš keletos sluoksnių odos, buvo masyvūs bei turintys daug detalių, tačiau tuo pačiu jie nenuėjo lengviausiu keliu ir neprikėlė tiesiog kurio nors retro modelio, bet sukūrė naują, kuriame išlaikė klasikinį siluetą ir tuo pačiu sukūrė futuristinį, ryškų bei komfortišką naująjį modelį Puma RS-X3, kuriame po X slepiasi “extreme” trumpinys, o 3 – tai dar daugiau masyvumo, detalių ir ryškumo.

Papildoma informacija

Batelio aukštis

Žemas

Batelio medžiaga

Tinklelis

Gamintojas

Puma

Lytis

Moteriški, Vyriški

Spalva

Pilka

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “PUMA RS-X MIX”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Ar galima grąžinti netikusią prekę?

Taip, nenešiotą ir tokios pačios būklės prekę kaip gavote, galite grąžinti per 14 dienų nuo įsigijimo dienos. 

Prekės siuntimo adresas:
UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +37069537882

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+37069537882

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

SVARBU: grąžinant atgal, prekė gali būti pasimatuota tik švarioje ir sausoje patalpoje bei nepradusi savo prekinės išvaizdos ir pilnos komplektacijos kaip gavote (originalioje dėžėje su visais popieriais). Siunčiant prekę atgal, ją įpakuokite į atskirą įpakavimą, kad nebūtų pažeistas originalus prekės įpakavimas. Prie prekės įdėkite atskirą lapą su jūsų banko sąskaitos duomenis kur reikėtų pervesti pinigus už grąžinamą prekę. Jei pageidaujate keisti į kitą dydį ar kitą modelį, galite atlikti naują užsakymą svetainėje www.kix.lt

Grąžinant prekę per Lietuvos paštą, būtinai atsiųskite siuntos numerį el. paštu info@kix.lt kad galėtume sekti kur yra prekė (Lietuvos paštas nevisada palieka pranešimus, tad negavę siuntos numerio, mes nežinosime, jog grąžinate prekę ir siunta gulės pašte). Gavę prekę, pervesime pinigus į Jūsų nurodytą banko sąskaitą per ne ilgiau 14 dienų nuo prekės gavimo dienos.