Nike W Shox TL

170

Spalva: ruda / bordo

Produkto kodas: AR3566-200 Kategorijos: , , , Žyma:
Loading...

Aprašymas

Nike Shox istorija prasidėjo dar 1984 metais Harvardo universiteto uždarų patalpų bėgimo manieže, kuriame buvo įrengtas bėgimo takas iš medienos padengtos poliuretanu. Nike dizaineris Bruce Kilgore, stebėdamas bėgikus bėgančius šiuo taku, pastebėjo kaip takelis sugeria ir grąžina energiją atgal bėgikui ir nuo tos dienos prasidėjo vienas ilgiausių projektų Nike istorijoje, kuriant sistemą, kuri atkartotų šio takelio veikimą. Pirmuosius projekto metus Nike komanda bandė pritaisyti tikras metalines spyruokles prie kedų, tačiau tai nesukūrė norimo rezultato ir ieškojo sprendimo toliau, kaip sukurti technologiją, kuri ne tik turėtų užtikrinti stabilumą bei sumažintų riziką gauti traumą, tačiau ir nesugertų bei neišskirtų per daug energijos. Ieškant optimalaus derinio, jie keitė medžiagas ir sistemas, kol 1997 metais buvo pasiektas rezultatas, kurį iki šiol žinome kaip Nike Shox technologija.
Pirmieji kedai krepšiniui ir bėgimui su šia technologija buvo pristatyti 2000 metais ir tai iškart pateko į istoriją. Krepšininkas Vince Carter, avėdamas Nike Shox BB4 kedus, Sidnėjaus Olimpinėse žaidynėse peršoko 2.18 m. ūgio Prancūzijos rinktinės centrą Frederic Weis ir įspūdingai įdėjo į krepšį. Tai laikoma vienu įsimintiniausių krepšinio epizodų per visą istoriją, o daugybė žaidėjų visame pasaulyje iškart užsigeidė turėti kedus, kurie turėtų spyruokles. Atrodė juos avint visi galėsime skraidyti kaip Vince Carter. Net Nike šiuos kedus reklamavo kaip batus su spyruoklėmis, kurios padeda pakilti aukščiau. Visgi šios technologijos pagrindinė savybė yra minkščiau nusileisti. Nike Shox, tai tuščiaviduriai iš poliuretano pagaminti stulpeliai, kurie sugeria bei grąžina energiją taip pat kaip Bruce Kilgore stebėtas bėgimo takelis. Kedams startavus su vienu įsimintiniausių įvykių krepšinio istorijoje, jie lygiai taip pat buvo mėgiami ir kitose srityse – bėgime, treniruotėse ir netgi tenise, o žmonės juos dažnai rinkosi laisvalaikio nešiojimui. Visgi kaip ir su visais kedais ar technologijomis, per laiką jų populiarumas banguoja ir po didelių aplodismentų nugrimzta į užmarštį, kol bėgant metams vėl išmuša jų valanda. Taip nutiko 2019/2020 metais, kuomet Nike prikėlė ne vieną modelį su Shox technologija bei sukūrė naują – Nike Shox Enigma. Shox Enigma, tai laisvalaikio kedai, kurie įkvėpti 2000-ųjų bėgimo dvasios ir pasižymi ne tik keturiomis kulne esančiomis Shox kolonomis, tačiau ir 2000-iesiems būdingu kelių medžiagų sluoksniu, kuomet derinamas tinklelis, sintetika ir oda. Šis derinys leidžia bateliui neprarasti formos ir po ilgo nešiojimo, kuomet sintetinės medžiagos sustiprina dažniausiai veikiamas batelio zonas, o oda ir tinklelis neleis pėdai kaisti ilgų pasivaikščiojimų metu net šiltomis dienomis.

Papildoma informacija

Batelio aukštis

Žemas

Batelio medžiaga

Sintetika, Tinklelis

Gamintojas

Nike

Lytis

Moteriški

Spalva

Ruda

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Nike W Shox TL”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Ar galima grąžinti netikusią prekę?

Taip, nenešiotą ir tokios pačios būklės prekę kaip gavote, galite grąžinti per 14 dienų nuo įsigijimo dienos. 

Prekės siuntimo adresas:
UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +37069537882

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+37069537882

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

SVARBU: grąžinant atgal, prekė gali būti pasimatuota tik švarioje ir sausoje patalpoje bei nepradusi savo prekinės išvaizdos ir pilnos komplektacijos kaip gavote (originalioje dėžėje su visais popieriais). Siunčiant prekę atgal, ją įpakuokite į atskirą įpakavimą, kad nebūtų pažeistas originalus prekės įpakavimas. Prie prekės įdėkite atskirą lapą su jūsų banko sąskaitos duomenis kur reikėtų pervesti pinigus už grąžinamą prekę. Jei pageidaujate keisti į kitą dydį ar kitą modelį, galite atlikti naują užsakymą svetainėje www.kix.lt

Grąžinant prekę per Lietuvos paštą, būtinai atsiųskite siuntos numerį el. paštu info@kix.lt kad galėtume sekti kur yra prekė (Lietuvos paštas nevisada palieka pranešimus, tad negavę siuntos numerio, mes nežinosime, jog grąžinate prekę ir siunta gulės pašte). Gavę prekę, pervesime pinigus į Jūsų nurodytą banko sąskaitą per ne ilgiau 14 dienų nuo prekės gavimo dienos.