NIKE W AIR MAX ZM950

74

Spalva: balta / geltona

Produkto kodas: CK7212-100 Kategorijos: , , , Žyma:
Loading...

Aprašymas

1995 metais pristatyti Nike Air Max 95 kedai vėl grąžino Air Max seriją į kedų Olimpą. Nestandartinis dizainerio Sergio Lozano požiūris kardinaliai pakeitė batelių išvaizdą ir nors kedai buvo kurti bėgimui, tačiau nuo pat pirmų dienų pritapo prie gatvės stiliaus aprangos, o kaip geriausiai brand‘ui pažymėti modelio dvidešimt penktąjį gimtadienį? Pristatyti naują siluetą, kuris būtų lyg vizija, kaip galėtų atrodyti Air Max 95 jei būtų kurti 2020 metais. Būtent taip gimė Nike Air Max ZM950.

Viena iš Air Max 95 dizaino inspiracijų tapo pro Sergio langą matomas ežeras ir kaip sako pats dizaineris “vieną lietingą dieną stebėjau kaip bėgant metams erozija keičia kraštovaizdį. Pamaniau, jog būtų įdomu tai atvaizduoti ant batelių.” Įsivaizduodamas Didžiojo kanjono sienas su jose matomomis skirtingų laikmečių atidengtomis uolienomis kurios brėžė unikalius raštus, Sergio greitai nupiešė pirmąjį batelio eskizą, kuris tapo pagrindu kuriant galutinį dizainą. Šie šone esantys rėžiai nors ir kiek modernizuoti, bet išliko ir naujajame modelyje ZM950.

Modernizuotos buvo ir oro pagalvės, kuomet ZM950 modelio kulne Nike dizaineriai panaudojo šiuo metu vis dar ypač boomin‘ančią Air Max 270 oro pagalvę, kuri suteikia ypač daug komforto, o priekinėje batelio dalyje įmontavo dvi Air Zoom oro pagalves.

Išliko ir žymiausi Air Max 95 įkvėpimo šaltiniai rasti anatomijos vadovėliuose. Dizainerį žavėjo sąsajos tarp žmogaus kūno sandaros bei batelio pagrindinių dizaino elementų – šonkauliai, slanksteliai, raumenys ir oda – visa tai dizaineris atvaizdavo galutiniame Air Max 95 batelio prototype, o šias detales, nors ir vėlgi adaptuotas 2020-iesiems galima atrasti ir naujajame Air Max ZM950 modelyje.

Taigi kuomet sunku pasirinkti tarp klasikinių modelių bei šiuolaikinių – Air Max ZM950 yra puikus pasirinkimas, sujungiantis istoriją su ateitimi bei leidžiantis mėgautis komfortu kiekvieną dieną.

Papildoma informacija

Batelio aukštis

Žemas

Batelio medžiaga

Sintetika, Tinklelis

Gamintojas

Nike

Lytis

Moteriški

Spalva

Balta

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “NIKE W AIR MAX ZM950”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Ar galima grąžinti netikusią prekę?

Taip, nenešiotą ir tokios pačios būklės prekę kaip gavote, galite grąžinti per 14 dienų nuo įsigijimo dienos. 

Prekės siuntimo adresas:
UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +37069537882

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+37069537882

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

SVARBU: grąžinant atgal, prekė gali būti pasimatuota tik švarioje ir sausoje patalpoje bei nepradusi savo prekinės išvaizdos ir pilnos komplektacijos kaip gavote (originalioje dėžėje su visais popieriais). Siunčiant prekę atgal, ją įpakuokite į atskirą įpakavimą, kad nebūtų pažeistas originalus prekės įpakavimas. Prie prekės įdėkite atskirą lapą su jūsų banko sąskaitos duomenis kur reikėtų pervesti pinigus už grąžinamą prekę. Jei pageidaujate keisti į kitą dydį ar kitą modelį, galite atlikti naują užsakymą svetainėje www.kix.lt

Grąžinant prekę per Lietuvos paštą, būtinai atsiųskite siuntos numerį el. paštu info@kix.lt kad galėtume sekti kur yra prekė (Lietuvos paštas nevisada palieka pranešimus, tad negavę siuntos numerio, mes nežinosime, jog grąžinate prekę ir siunta gulės pašte). Gavę prekę, pervesime pinigus į Jūsų nurodytą banko sąskaitą per ne ilgiau 14 dienų nuo prekės gavimo dienos.