NIKE AIR MAX LTD 3

130

Spalva: balta

Produkto kodas: 687977-111 Kategorijos: , , , Žyma:
Loading...

Aprašymas

Nors Nike Air Max Limited (LTD) nėra hibridinis modelis, o kuriantis savo istoriją kaip atskiras Air Max serijos siluetas, visgi 2002 metais sukurti bėgimo bateliai savyje turi aiškiai išreikštus vyresnių brolių, tokių kaip Air Max 93 ir Air Max 90, detales.

Pirmiausiai į akis krenta didelis oro burbulas kulne, kuris pasiskolintas iš 1993 metais sukurto Air Max 93 modelio, o bato kontūruose galima įžiūrėti daugybę ikoninių Air Max 90 detalių. Dėl šių panašumų, kurie lyg apjungia ankstesnių modelių išskirtinumus, visai nenuostabu, jog Air Max LTD pamėgo daugybė žmonių visame pasaulyje ir šį paplitimą patvirtina vienas keistas, tačiau įdomus faktas, jog pagal skirtingus šaltinius, šie bateliai dalijasi 1-3 vietas pagal dažniausiai randamus batų pado antspaudus nusikaltimo vietose, kurie buvo įvykdyti Jungtinėje Karalystėje. Tad jei ieškote patogumo, reikėtų nepabijoti ir pasitikėti blogiukų pasirinkimu dėl šių kedų – juk bėgant nuo teisingumo reikalingi ypač patogūs kedai, o Air Max LTD karaliauja jų pasirinkimų viršūnėje.

Papildoma informacija

Batelio aukštis

Žemas

Batelio medžiaga

Oda, Sintetika

Gamintojas

Nike

Lytis

Vyriški

Spalva

Balta

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “NIKE AIR MAX LTD 3”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Ar galima grąžinti netikusią prekę?

Taip, nenešiotą ir tokios pačios būklės prekę kaip gavote, galite grąžinti per 14 dienų nuo įsigijimo dienos. 

Prekės siuntimo adresas:
UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +37069537882

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+37069537882

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

SVARBU: grąžinant atgal, prekė gali būti pasimatuota tik švarioje ir sausoje patalpoje bei nepradusi savo prekinės išvaizdos ir pilnos komplektacijos kaip gavote (originalioje dėžėje su visais popieriais). Siunčiant prekę atgal, ją įpakuokite į atskirą įpakavimą, kad nebūtų pažeistas originalus prekės įpakavimas. Prie prekės įdėkite atskirą lapą su jūsų banko sąskaitos duomenis kur reikėtų pervesti pinigus už grąžinamą prekę. Jei pageidaujate keisti į kitą dydį ar kitą modelį, galite atlikti naują užsakymą svetainėje www.kix.lt

Grąžinant prekę per Lietuvos paštą, būtinai atsiųskite siuntos numerį el. paštu info@kix.lt kad galėtume sekti kur yra prekė (Lietuvos paštas nevisada palieka pranešimus, tad negavę siuntos numerio, mes nežinosime, jog grąžinate prekę ir siunta gulės pašte). Gavę prekę, pervesime pinigus į Jūsų nurodytą banko sąskaitą per ne ilgiau 14 dienų nuo prekės gavimo dienos.