Jordan 6 Rings

170

Spalva: juoda

Produkto kodas: 322992-041 Kategorijos: , , , Žyma:
Loading...

Aprašymas

Praėjus dešimčiai metų po paskutinio Michael Jordan iškovoto NBA čempiono žiedo, Nike įamžino visus jo, kartu su Chicago Bulls komanda iškovotus, šešis čempiono titulus, pristatydami hibridinius laisvalaikio batelius Jordan 6 Rings. Nors nėra žinomas konkretus dizaineris, kuris tai sukūrė ir nuopelnai priskiriami visai Jordan dizainerių komandai, tačiau turbūt tai vienas geriausių įamžinimų, kokį tik galėtų sukurti avalynės gamintojas. Prisimindami titulus bei atkreipdami dėmesį į kokius batelius tuo metu Michael avėjo, dizaineriai paėmė iš visų batelių po detalę ir iš jų sudėjo vieną, naują modelį, kuris buvo pristatytas 2008 metais. Pirmąjį čempiono titulą Bulls iškovojo 1991 metais, įveikdami Los Angeles Lakers komandą per penkias rungtynes, o Michael tą sezoną avėjo Jordan VI modelį, iš kurio naujajam hibridui buvo paimta kulno kilpa palengvinanti batelio apsiavimą, ant kulno esantis Jumpman logotipas ir raištelių užspaudėjas.
Antrasis titulas buvo laimėtas sekančiais metais, kuomet finale, per šešias rungtynes, įveikė Portland Trail Blazers komandą, o Michael avėjo Jordan VII batelius, iš kurių buvo paimta vidinės kojinės idėja ir tai vienintelis batelis, kurio akcentų nesimato batelio išorėje.
Trečiasis titulas buvo iškovotas trečiais metais paeiliui, o finale šį kartą neatsilaikė Phoenix Suns komanda. Michael šį sezoną žaidė su Jordan VIII bateliais, iš kurių paimtas ant liežuvėlio esantis pūkuotas logotipas ir šoninis dirželis.
Po trečiojo titulo laimėjimo džiaugsmo, praėjus vos mėnesiui, du paaugliai nužudė Michael tėtį. Michael tai be galo sukrėtė ir tais pačiais metais jis paskelbė baigiantis krepšininko karjerą. Jis norėjo atsiriboti nuo krepšinio, žaidė beisbolą, tačiau praėjus pusantrų metų, nusprendė grįžti atgal ir nors grįžo prieš pat atkrintamąsias varžybas bei iškrito antrame rate, pralaimėję Orlando Magic komandai, viskas pasikeitė sekančiais metais. 1995-1996 metų Chicago Bulls komanda pasiekė tuo metu geriausią kada nors buvusį rezultatą laimėdami net 72 reguliaraus sezono rungtynes ir finale įveikė Seattle Supersonics komandą. Šiame įsimintiname sezone Michael avėjo Jordan XI batelius, iš kurių daugiausiai ir atkeliavo į Jordan 6 Rings hibridą – visas siluetas paimtas iš šio modelio.
1997 metais buliai apgynė čempionų žiedus, finale įveikę Utah Jazz komandą šeštose rungtynėse, o iš Jordan XII kedų, kuriuos Michael avėjo šį sezoną, į 6 Rings paimtas liežuvėlis ir prie čiurnos esantis metalinis raištelių laikiklis.
Ir galiausiai paskutinis Michael čempiono žiedas, po kurio užsitęsus žaidėjų „lokautui“, paskelbė apie karjeros pabaigą. Šį paskutinį sezoną, kuomet dėvėjo raudonus bulių marškinėlius, Michael įspūdingu paskutiniu metimu išplėšė pergalę šeštose rungtynėse prieš Utah Jazz komandą avėdamas Jordan XIV batelius. Visgi didžiąją dalį sezono jis žaidė su Jordan XIII bateliais, tad 6 Rings iš viso sudėtas iš septynių modelių. Iš Jordan XIII paimtas batelio padas, o iš Jordan XIV atkeliavo nedidelis logotipas liežuvio apačioje.
Šis batelis unikalus tuo, jog per jį, per jame esančias detales, pasakojama ne tik Michael Jordan, ne tik Chicago Bulls, bet ir visam krepšiniui svarbi istorija, o įamžinant komandas, kurios finaluose buvo įveiktos, pirmame leidime buvo pristatyti bateliai su šių komandų spalvomis. Tai šešių čempionų žiedų aurą turintis modelis.

Papildoma informacija

Batelio aukštis

Aukštas

Batelio medžiaga

Oda, Tinklelis

Gamintojas

Jordan

Lytis

Vyriški

Spalva

Juoda

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Jordan 6 Rings”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Ar galima grąžinti netikusią prekę?

Taip, nenešiotą ir tokios pačios būklės prekę kaip gavote, galite grąžinti per 14 dienų nuo įsigijimo dienos. 

Prekės siuntimo adresas:
UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +37069537882

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+37069537882

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

SVARBU: grąžinant atgal, prekė gali būti pasimatuota tik švarioje ir sausoje patalpoje bei nepradusi savo prekinės išvaizdos ir pilnos komplektacijos kaip gavote (originalioje dėžėje su visais popieriais). Siunčiant prekę atgal, ją įpakuokite į atskirą įpakavimą, kad nebūtų pažeistas originalus prekės įpakavimas. Prie prekės įdėkite atskirą lapą su jūsų banko sąskaitos duomenis kur reikėtų pervesti pinigus už grąžinamą prekę. Jei pageidaujate keisti į kitą dydį ar kitą modelį, galite atlikti naują užsakymą svetainėje www.kix.lt

Grąžinant prekę per Lietuvos paštą, būtinai atsiųskite siuntos numerį el. paštu info@kix.lt kad galėtume sekti kur yra prekė (Lietuvos paštas nevisada palieka pranešimus, tad negavę siuntos numerio, mes nežinosime, jog grąžinate prekę ir siunta gulės pašte). Gavę prekę, pervesime pinigus į Jūsų nurodytą banko sąskaitą per ne ilgiau 14 dienų nuo prekės gavimo dienos.