CONVERSE ONE STAR ACADEMY PRO OX

90

Spalva: tamsiai geltona / juoda / kreminė

Papildomai: geltoni raišteliai

Produkto kodas: A06425C Kategorijos: , , , Žyma:
Loading...

Aprašymas

Converse All-Star bateliai ilgą laiką dominavo krepšinyje, kol po truputį pradėjo augti nauji gamintojai kupini ryžto nuversti karalių nuo sosto. Converse teko konkuruoti, o jų vis dar gaminami medžiaginiai krepšinio bateliai pradėjo atrodyti pasenę, lyginant su odiniais jaunųjų konkurentų modeliais. 

Tai turbūt geriausias pavyzdys kaip konkurencija padeda tobulėti ir vartotojai iš to pajaučia didžiausią naudą. Net penkiasdešimt metų, kol nebuvo kitų gamintojų, Converse gamino vieną ir tą patį All-Star modelį. Visi krepšininkai, metai iš metų, žaidė su tais pačiais bateliais, o tik atsiradus naujiems gamintojams, iškart viskas pradėjo keistis. Medžiaginius batus pradėjo keisti oda ir kas mums šiais laikais atrodo taip įprasta, tuo metu buvo ypač nauja ir technologiškai pažangu. 1970 metais Converse pristatė pirmuosius Converse All-Star krepšiniui skirtus batelius pagamintus iš odos, o 1974 metais iš verstos odos. Krepšininkams atsirado pasirinkimas su kokia avalyne žaisti.

Atsirado ne tik naujos medžiagos, dėl ko batelis vėl tapo top klasės žaidėjų pasirinkimu, tačiau ir naujas dizainas. Ant šono ryškiai švietė Converse žvaigždė, o iš jos šonų dvi juostos jungė batelio padą ir raištelius. Šis modelis vėliau tapo žinomas kaip Converse One Star.

Visgi One Star krepšinio kedai aikštelėje žibėjo trumpiau nei porą metų, kol nepasirodė technologiškai pažangesnis Converse Pro Leather modelis. Konkurencinėje kovoje One Star turėjo pasitraukti į užmarštį, tačiau šią žvaigždę pastebėjo tolimoji Japonija ir bateliai įgavo naują kvėpavimą šioje šalyje, tik šį kartą jau ne kaip krepšininkų pasirinkimas, tačiau kaip madas sekančių japonų stiliaus elementas, kuriems ypač tiko prabangi zomša prie atletiško amerikiečių koledžo stiliaus detalių. 

Patekę į gatvę kaip fashion stiliaus detalė, bėgant laikui One Star tapo simboliu, kuris nukreiptas prieš madą. Batelių neaukšta kaina ir lankstus padas tapo skeiteriųunderground muzikantų ir visų laisvos sielos žmonių pasirinkimu, iš kurių didžiausią įtaką šių batelių nešiojimui darė muzikantas Kurt Cobain.

Papildoma informacija

Batelio aukštis

Žemas

Batelio medžiaga

Versta oda

Gamintojas

Converse

Lytis

Moteriški, Vyriški

Spalva

Geltona

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “CONVERSE ONE STAR ACADEMY PRO OX”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Ar galima grąžinti netikusią prekę?

Taip, nenešiotą ir tokios pačios būklės prekę kaip gavote, galite grąžinti per 14 dienų nuo įsigijimo dienos. 

Prekės siuntimo adresas:
UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +37069537882

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+37069537882

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

SVARBU: grąžinant atgal, prekė gali būti pasimatuota tik švarioje ir sausoje patalpoje bei nepradusi savo prekinės išvaizdos ir pilnos komplektacijos kaip gavote (originalioje dėžėje su visais popieriais). Siunčiant prekę atgal, ją įpakuokite į atskirą įpakavimą, kad nebūtų pažeistas originalus prekės įpakavimas. Prie prekės įdėkite atskirą lapą su jūsų banko sąskaitos duomenis kur reikėtų pervesti pinigus už grąžinamą prekę. Jei pageidaujate keisti į kitą dydį ar kitą modelį, galite atlikti naują užsakymą svetainėje www.kix.lt

Grąžinant prekę per Lietuvos paštą, būtinai atsiųskite siuntos numerį el. paštu info@kix.lt kad galėtume sekti kur yra prekė (Lietuvos paštas nevisada palieka pranešimus, tad negavę siuntos numerio, mes nežinosime, jog grąžinate prekę ir siunta gulės pašte). Gavę prekę, pervesime pinigus į Jūsų nurodytą banko sąskaitą per ne ilgiau 14 dienų nuo prekės gavimo dienos.