Sale

ADIDAS ORIGINALS WMNS FALCON

40
30

Spalva: pilka / tamsiai pilka / salotinė

Produkto kodas: EE5115 Kategorijos: , , , Žyma:
Loading...

Aprašymas

Daugelis mūsų nori būti ateitimi, rodyti pavyzdį kitiems bei vesti minią į priekį, bet kartais ateitis tampa labai panaši į praeitį, o mada yra vienas geriausių visuomenės atspindžių sekti laiko tėkmę. Kuomet 1997 metais adidas bėgimo komanda bėgiojo po Vokietijoje esančio miestelio Herzogenaurach apylinkes bei ieškojo idėjų pavadinimui naujai sukurtiems bėgimo bateliams ir bėgant pro netoliese esantį Falkendorf‘ą kilo mintis naująjį modelį pavadinti Falcon Dorf vardu, tais pačiais metais JAV gimė mergaitė, vardu Kylie Jenner ir lyg už devynių jūrų ir už devynių marių, skirtingose pasaulio pusėse prasidėjusios atskiros pasakos, praėjus 21 metams tapo viena bendra istorija. Per dvidešimt vienerius metus Kylie Jenner tapo jauniausia pasaulyje self-made milijardiere bei viena garsiausių influencerių, o prisijungusi prie adidas kompanijos, ne ilgai trukus pristatė tais pačiais metais kaip ir ji gimusius, atnaujintus adidas Falcon Dorf tik moterims skirtus laisvalaikio kedus – adidas Falcon.

Kylie galima mėgti ar nemėgti, bet niekas neprieštaraus, jog milijonams paauglių visame pasaulyje ji yra didelė žvaigždė ir viskas kas susiję su ja yra ateitis. Ne išimtis ir šie adidas Falcon kedai.

Gulėję adidas archyvuose daugiau nei dvidešimt metų, Falcon Dorf atgimė 2018 metais dvejais pavidalais – vyriškieji tapo adidas Yung-1, o moteriškieji adidas Falcon. Abiejuose modeliuose panaudotas tas pats pirmtakams identiškas padas su daugybe detalių, tačiau viršutinė batelių dalis išsiskyrė. Yung-1 liko beveik nepakitęs nuo Falcon Dorf‘ų, o moteriškieji Falcon, nors ir išlaikė geriausias devyniasdešimtųjų savybes, tapo lyg antros eilės pusseserė, kurioje teoriškai galima įžiūrėti panašumų, bet praktiškai tai atskiras modelis, skirtas jaunosioms maištautojoms.

„Šiais laikais kedai derinami beveik su visais aprangos stiliais, tad mano vienintelis patarimas kaip gerai atrodyti juos nešiojant – pasitikėkite savimi ir bandykite ką nors naujo bei tuomet visada atrodysite gerai.“ – patarė Kylie Jenner šnekėdama apie Falcon kedus bei taip pat pridūrė: „Visgi aš mėgstu kedus derinti su mielom suknelėm. Tai puikus balancas.“

Taigi jei ieškote paskutinio akcento prie savo unikalaus outfito, nepasigailėsite įsigiję kedus, kurie kilę iš auksinio kedams devyniasdešimtųjų laikmečio bei atnaujinti pagal naujausias tendencijas.

Papildoma informacija

Batelio aukštis

Žemas

Batelio medžiaga

Oda, Tinklelis

Gamintojas

adidas

Lytis

Moteriški

Spalva

Pilka

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “ADIDAS ORIGINALS WMNS FALCON”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Ar galima grąžinti netikusią prekę?

Taip, nenešiotą ir tokios pačios būklės prekę kaip gavote, galite grąžinti per 14 dienų nuo įsigijimo dienos. 

Prekės siuntimo adresas:
UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +37069537882

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+37069537882

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

SVARBU: grąžinant atgal, prekė gali būti pasimatuota tik švarioje ir sausoje patalpoje bei nepradusi savo prekinės išvaizdos ir pilnos komplektacijos kaip gavote (originalioje dėžėje su visais popieriais). Siunčiant prekę atgal, ją įpakuokite į atskirą įpakavimą, kad nebūtų pažeistas originalus prekės įpakavimas. Prie prekės įdėkite atskirą lapą su jūsų banko sąskaitos duomenis kur reikėtų pervesti pinigus už grąžinamą prekę. Jei pageidaujate keisti į kitą dydį ar kitą modelį, galite atlikti naują užsakymą svetainėje www.kix.lt

Grąžinant prekę per Lietuvos paštą, būtinai atsiųskite siuntos numerį el. paštu info@kix.lt kad galėtume sekti kur yra prekė (Lietuvos paštas nevisada palieka pranešimus, tad negavę siuntos numerio, mes nežinosime, jog grąžinate prekę ir siunta gulės pašte). Gavę prekę, pervesime pinigus į Jūsų nurodytą banko sąskaitą per ne ilgiau 14 dienų nuo prekės gavimo dienos.