Sale

ADIDAS ORIGINALS LXCON W

55
39

Spalva: balta / juoda / kreminė

Produkto kodas: FW5192 Kategorijos: , , , Žyma:
Loading...

Aprašymas

Devyniasdešimtieji yra tarsi lobių skrynia daugeliui sportinės avalynės gamintojų. Tuo metu sukurti modeliai yra prikeliami, jie modifikuojami arba pagal tų laikų stilistiką sukuriami visiškai nauji siluetai. 2017 metais prasidėjęs dad-shoes stiliaus batų bumas po poros metų pradėjo slobti ir pirkėjai vis dažniau pradėjo ieškoti vėl ko nors naujo. Nors naujas trendas dar nesusikūrė, tačiau gamintojai ieško būdų kaip įtikti ir vis dažniau pastebime perėjimo etapą, kuomet naudojami devyniasdešimtųjų modeliai, tačiau jie adaptuojami su šiuolaikinėmis technologijomis ar šiuolaikinėmis mados kryptimis. Būtent taip nutiko su 1994 metais pristatytais adidas Lexicon (arba trumpiau Lxcon) bėgimo bateliais.
Lxcon bėgimo bateliai buvo sukurti profesionaliems bėgikams, kurie turėjo pronaciją (pronacija yra tokia būklė, kai einant arba bėgant keliai šiek tiek linksta į vidų), todėl kedai buvo kuriami taip, jog suteiktų palaikymą ir stabilumą. Kedų vidinėje dalyje buvo matomas ryškus pusapskritimis, kurio pagalba pėda buvo išlaikoma stabiliai batelyje. Ši detalė sužavėjo jaunuosius adidas dizainerius bei tai tapo pagrindu modifikuoti šiuos bėgimo batelius ir pritaikyti prie šiuolaikinių tendencijų. Kardinaliai pasikeitusi Lxcon versija buvo pristatyta 2019 metais gana neįprastu būdu. Kedai buvo patikėti aktoriui Jonah Hill, o jis juos parodė pasauliui savo Instagram paskyroje atsisėdęs vonioje prieš veidrodį. Tuomet buvo spėliojama, jog galbūt tai bus bendras jo ir adidascollab‘as, visgi vėliau šie gandai buvo paneigti ir Jonah tiesiog tapo šių kedų ambasadoriumi. Naujieji Lxcon visiškai pasikeitė nuo originaliosios versijos – tapo gerokai labiau minimalistiniai, nusimetė daugybę devyniasdešimtųjų stiliaus detalių, tačiau išliko už komfortą atsakinga ta pati adiPrene technologija ir stilizuotas pusapskritimis kulno srityje ant abiejų batelio pusių. Visgi naujoje versijoje ne tai tapo pagrindiniu objektu. Šiuose keduose panaudotas unikalus užsivarstymo būdas. Per visą bato šoną, iš abiejų pusių, tęsiasi plastikinis vamzdelis, kuris prilaikomas trimis adidas juostelėmis bei per jį varstomi batų raišteliai. adidas Lxcon tai kedai, kurių šaknys siekia devyniasdešimt ketvirtuosius, tačiau 2019 metais atgimė iš naujo kaip šiuolaikinio ir trendais sekančio jauno žmogaus pasirinkimas.

Papildoma informacija

Batelio aukštis

Žemas

Batelio medžiaga

Sintetika, Tinklelis

Gamintojas

adidas

Lytis

Moteriški

Spalva

Balta

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “ADIDAS ORIGINALS LXCON W”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Ar galima grąžinti netikusią prekę?

Taip, nenešiotą ir tokios pačios būklės prekę kaip gavote, galite grąžinti per 14 dienų nuo įsigijimo dienos. 

Prekės siuntimo adresas:
UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +37069537882

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+37069537882

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą)

SVARBU: grąžinant atgal, prekė gali būti pasimatuota tik švarioje ir sausoje patalpoje bei nepradusi savo prekinės išvaizdos ir pilnos komplektacijos kaip gavote (originalioje dėžėje su visais popieriais). Siunčiant prekę atgal, ją įpakuokite į atskirą įpakavimą, kad nebūtų pažeistas originalus prekės įpakavimas. Prie prekės įdėkite atskirą lapą su jūsų banko sąskaitos duomenis kur reikėtų pervesti pinigus už grąžinamą prekę. Jei pageidaujate keisti į kitą dydį ar kitą modelį, galite atlikti naują užsakymą svetainėje www.kix.lt

Grąžinant prekę per Lietuvos paštą, būtinai atsiųskite siuntos numerį el. paštu info@kix.lt kad galėtume sekti kur yra prekė (Lietuvos paštas nevisada palieka pranešimus, tad negavę siuntos numerio, mes nežinosime, jog grąžinate prekę ir siunta gulės pašte). Gavę prekę, pervesime pinigus į Jūsų nurodytą banko sąskaitą per ne ilgiau 14 dienų nuo prekės gavimo dienos.