ŽVARBIAM ORUI SUKURTI NIKE AIR MAX VISTASCAPE BATAI

Air Max 270 oro pagalvė buvo sukurta dar 2018 metais, tačiau savo populiarumo nepraranda iki šiol ir 2020 metų pabaigoje pristatytuose vėsesniam orui skirtuose batuose Nike Air Max Vistascape už amortizaciją atsakinga būtent ši pagalvė kartu į pagalbą pasitelkusi dar ir minkštas react putas. Air Max 270 pasižymi tuo, jog yra pirmoji Nike gaminama pagalvė, kuri sukurta atsižvelgiant ne į sporto kategorijos avalynę kaip buvo įprasta, tačiau būtent į laisvalaikio kategoriją ir tai leido pasiekti jog 2018 metais ji tapo pačia didžiausia pagalve kokią Nike tik buvo sukūrę. O dydis yra svarbu! Kaip ir svarbu balansas, todėl kuriant kuo didesnę pagalvę suteikiamas didesnis komfortas, tačiau per didelė pagalvė gali nesuteikti stabilumo, bet Air Max 270 pavyko visa tai suderinti ir tai leidžia šiai technologijai ir 2020 metais toliau karaliauti rinkoje.

Be oro pagalvės, minkštumą suteikia po visu padu esančios minkštos react putos, o kadangi šie batai sukurti rudeniniam ir drėgnam orui, tai pado guma sukurta atsižvelgiant būtent į tokias oro sąlygas bei užtikrins komfortišką pasivaikščiojimą net ir drėgną bei apniukusį rudens vakarą.

Visas bato siluetas primena kalnų batų stilių. Į būtent tokio stiliaus batus Nike ir atsižvelgė kurdami šiuos miesto batus. Iš kalnų batų perimtas ir užsivarstymas, kuris tiksliau nėra užvarstymas, o vietoje to raištelius galėsite tiesiog užsitraukti bei kadangi batraiščių kilpos pritvirtintos prie batų padų, tad traukiant raištelius, kedai maloniai apgaubs pėdą iš visų pusių.

Nike Air Max Vistascape žvarbiam orui sukurti batai, kurie kalnų romantiką perkels į didmiesčio gatves.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *