PUMA WILD RIDER LAYERS LAISVALAIKIO KEDŲ ISTORIJA

Susipažinkite su nauju progresyviu Puma Rider kolekcijos šeimos nariu – kedais Puma Wild Rider Layers. Šie kedai sukurti iš didelio įkvėpimo ir prijautimo miesto gyvenimo tempui ir judesiui. Šis modelis – tai tarsi stilistinis koliažas, kuriame galima matyti nuorodas į praėjusį dešimtmetį ir šiuolaikinio gyvenimo futuristines savybes. Taigi, kaip jau turbūt supratote, naujieji Puma Wild Rider Layers – tai šių metų must have kedų modelis!

Prijaučiantys Puma prekiniam ženklui, tikriausiai jau ir taip žino, kad kūrėjai kiekvienais metais sugeba nustebinti savo kuriamų gaminių išvaizda ir kokybe. Ir prie viso to, turime puikų surprise: šių kedų dizainas apjungia praeitį ir dabartį, todėl puikiai tinka ir jaunajam verslininkui Tadui ir net tam keistam Antanui, gyvenančiam gretimoje namo laiptinėje. Žodžiu, universalūs kedai.

Guminis padas apgaubtas nedidelėmis duobutėmis, o ant jo priekio pasirinktas reljefinės išvaizdos išgaubimas galutinai užbaigia šio modelio dizaino individualumą. Kedų gale šalia zomšinio kulno skydelio puikuojasi visiems puikiai žinomas užrašas – Designed by Puma.

Jūsų kojos jums tikrai padėkos, kadangi kedai turi IMEVA tarppadį dar lengvesnei žingsniavimo amortizacijai. Kedų viršus – nailonas, zomšas bei aukščiausios kokybės odinės perdangos. Pamušalas frotinis. Medžiaga lygiai tokia pati, kaip ir to kilpinio rankšluosčio, kabančio jūsų vonioje, taigi apie švelnumą ir minkštumą jau turbūt papildomai postringauti ir nereikia?

Taigi, apibendrinant, jau galima pasakyti, kad Puma Rider šeima pasipildė nauju šeimos nariu, kurio dizainas pasižymi šviežiais medžiagos sluoksniais bei veržlia išvaizda. Kūrėjų įkvėpimas miesto gyvenimui ir judėjimui garantuoja, kad šie kedai su stipriu proveržiu nuves jus į priekį ir toliau ir daug greičiau! Say no more… daugelis juos jau šluoja nuo lentynų, o kaip jūs?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *