PRAEITIES IR ATEITIES MIŠINYS PUMA RS-2K LAISVALAIKIO KEDAI

Nedažnai pasakojant apie kedus, turime pirmiausiai pradėti nuo kompiuterinių programų problemų. Visgi Puma kompanija, kurdama Puma RS-2K laisvalaikio batelius, įkvėpimo sėmėsi iš 2000-ųjų metų pirmomis dienomis visą pasaulį sukausčiusio pasaulio pabaigos laukimo dėl galimo visų planetos kompiuterinių sistemų gedimo, sutrumpintai vadinamo Y2K. Tai buvo kompiuteriuose ir elektroniniuose prietaisuose iškilusi datos keitimo problema, kuri atsirado dėl metų rašymo dviem skaitmenimis vietoje keturių. Pavyzdžiui, daug kompiuterinių programų 1983 m. žymėjo tiesiog kaip 83. Tokiose programose negalėjo kisti pirmi du metų datos skaitmenys. Dalis tokių programų negalėjo atskirti 2000 m. nuo 1900 m. 2000 m. sausio 1 d. (perėjus iš 1999 m. į 2000 m.) tai galėjo sukelti programų klaidų ir buvo baiminamasi, kad dėl tų klaidų sutriks komunalinių paslaugų ir kitų svarbių infrastruktūrų darbas. Valstybės išleido daugiau nei 300 milijardus dolerių problemos sprendimui ir dėl to nieko labai baisaus nenutiko, tačiau jau tada privertė susimąstyti daugelį žmonių kaip mūsų gyvenimai priklauso nuo kompiuterinių sistemų bei Puma 2020 metais nusprendė tai paminėti sukurdama 2000-ųjų pradžios bei numatomos ateities įkvėptą naują laisvalaikio kedų siluetą Puma RS-2K.

Kompiuteriai ir Puma dar gerokai prieš 2000-ųjų problemą buvo artimi „sąjungininkai“. Kedai, skaičiuojantys nueitą atstumą, rodantys kiek sudeginote kalorijų ar kitą panašią informaciją atrodytų sukurti ne taip seniai, visgi Puma tokius kedus kūrė dar 1986 metais bei ši sistema buvo pristatoma bėgimo bateliuose, kuriuose tais pačiais metais buvo pristatyta ir kita Puma technologija – R-System (trumpiau RS). RS technologija tai ir amortizacinė sistema, ir pakietimai reikiamiausiose batelio vietose.

Tad RS turinti tokį artimą ryšį su technologijomis buvo panaudota ir naujajame Puma modelyje RS-2K, o dizainui idėjų semtasi iš tuo metu populiarių kedų modelių, kurie pasižymėjo skirtingų medžiagų persidengimais tokiu būdu sukuriant išskirtinai masyviai atrodančius sportinius batelius. Tačiau nors RS-2K kedai turi bent po keletą skirtingų medžiagų derinių bei daugybę skirtingų detalių, tačiau tuo pačiu Puma kompanija tai derino su ateities minimalizmu bei naujasis siluetas tapo lengvai atrodantis praeities ir ateities mišinys, leisiantis šiuolaikiniam žmogui atrodyti stilingai ir ryškiai kiekvieną dieną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *