NUO BEKELĖS ATKELIAVĘ IŠSKIRTINIAI PUMA NITEFOX LAISVALAIKIO KEDAI

Besikeičiantys vaizdai, gaivus oras, unikali gamta ir daugybė kitų pojūčių. Bėgimas bekele yra unikalus potyris, tačiau bėgdami miškais ar laukais, turėtume nepamiršti ir specialios avalynės, kuri sukurta būtent tokioms sąlygoms. Šie batai pasižymi tvirtesniu padu, gilesniu pado raštu ir tvirtesnėmis medžiagomis, o dizaino sprendimai dažnu atveju stipriai apribojami reikalavimais skirtais batams, kurie naudojami ant įvairių žemės paviršių. Todėl nors į laisvalaikio kategoriją patenka daugelis siluetų sukurtų tokiems profesionaliems sportams kaip krepšinis, tenisas ar bėgimas, bet iš bekelės kategorijos avalynė į aukštąją madą patenka labai retai. Ir tai nėra nuostabu, nes be daugybės techninių reikalavimų, bėgiojama gamtoje dažniausiai pavieniui ar mažais būreliais, todėl avalynės dizainas tampa nebe toks svarbus nei bėgant miesto gatvėmis, kuriose dažnai skenuoja nepažįstamųjų žvilgsniai.

Visgi Puma mėgsta stebinti neįprastais sprendimais ir 2020-ųjų metų pabaigoje pristatė prieš beveik dvidešimtmetį sukurtų ir bekelės bėgimui skirtų Puma Nitefox pagrindu perkurtus laisvalaikio batelius, kurie išlaikė pirmtakų pavadinimą. Puma Nitefox pasižymi ypač masyviu ir išraiškingu padu su ypač dideliais grioveliais pade. Nors atgimę kedai turbūt nebebus naudojami bėgiojant po brūzgynus, tačiau visi šie pado ypatumai puikiai dera prie šiuolaikinio pasaulio, kuriame laimi išskirtiniausios asmenybės. Prie unikalaus ir į šonus išlendančio pado, Puma priderino žemo profilio ir devyniasdešimtiesiems ar du tūkstantųjų pradžiai ypač būdingą iš daugybės detalių pagamintą batviršį.

Laisvalaikio bateliai Puma Nitefox skirti savimi pasitikinčioms ir nebijančioms būti pastebėtoms ryškioms miesto asmenybėms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *