NIKE ZOOM AIR FIRE KEDŲ ISTORIJA BEI SAVYBĖS

Techniškai netradicinė Nike Zoom Air Fire išvaizda primena mums sportinių bėgimo kedų istoriją, tačiau sodrios medžiagos, tekstūros ir kai kurie naujoviški elementai pade – grynų gryniausias šiuolaikinio dizaino topas. Nike šį kartą ir vėl nepasikuklina, o tikrai didžiuojasi naujaisiais Nike Zoom Air Fire kedais.

Pagrindiniai šių kedų privalumai:

• optimalus pralaidumas, maksimaliai kvėpuojančios pėdos;
• nepriekaištinga amortizacija dėka Zoom Air pagalvėlių, tvirta kulno atrama;
• universalumas. Šiuos kedus galima drąsiai autis ne tik sporto salėje, bet ir einant pasivaikščioti ar dalyvaujant kitoje svarbioje kasdienėje veikloje. Šiuos kedus vertina bėgikai – tiek mėgėjai, tiek profai.
• dinamiški medžiagų persipynimai, ryški išvaizda;
• kaip niekada išskirtinis kedų padas su keliais įdubimais, kurie aštresnės akies savininkus priverčia įžvelgti ugnies ir nesustabdomo veržlumo žinutes;
• Nike nepamiršta ir gamtos: šie kedai pagaminti iš mažiausiai 90 % perdirbto turinio, todėl daugelis džiaugiasi ir remia šią Nike viziją.

Tačiau, kaip gi gimė būtent tokie Nike kedai?

Nike Zoom Air Fire kedai – tai vienas naujausių modelių, pasirodęs dar tik 2021 metų spalio mėnesį. Kuriant šį dizainą, Nike subtiliai atsisuko į smagiuosius 90 – tuosius. Tikslas buvo naujai įkvėpti ir pagyvinti kedus, išlaikant 1990 metų formos autentiškumą. Ne paslaptis, kad visos senos mados dabar kone visose viršūnėse, tik, aišku, norisi maksimalaus komforto ir kokybės, kuri atitiktų šių dienų gyvenimo tempą. Tokiu tikslu ir gimė šie Nike Zoom Air Fire kedai.

Ne veltui kedų pavadinime dominuoja tokie žodžiai, kaip Air ir Fire. Dvi – ugnies ir oro stichijos dominuoja ne tik kedų dizaine, bet ir fashionist’ų širdyse! Jeigu jūsų širdelė dar nesustabarėjusi ir savo stiliui ieškote ryškios ugnies– neapsiriksite pasirinkę šiuos kedus!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *