NIKE VANDALISED MOTERIŠKŲ LAISVALAIKIO KEDŲ ISTORIJA

Ikoniniai modeliai iš kitų išsiskiria netik dizaino elementais ir netik dėl panaudotų technologijų ar medžiagų jie išlieka populiarūs daugybę metų. Ikonos savyje turi daug daugiau nei tik tai. Jie turi istoriją. Jie turi dvasią. Jie tampa tais, kurie lyg išmintingi seneliai pabaigė savo kovą dėl išlikimo prieš daugybę metų ir dabar gulėdami prie baseino mėgaujasi šlovės spinduliais. Jiems jau nieko nereikia įrodinėti, jie jau užsitarnavo savo puslapį istorijoje bei turi pirkėjų rodomą meilę.

Tačiau nors karalius dar gyvas, bet kam perduoti karūną jis ruošiasi iš anksto ir į ją pretenduoja ikonos pagrindu kuriami nauji modeliai. Ne išimtis ir istoriniai krepšinio kedai Nike Vandal, kurie buvo sukurti dar 1984 metais. Atmintyje jie išlikę kaip grubūs tų laikų batai, kurie nešiojami netvarkingai, o po krepšinio varžybų metami kur papuola į kampą, kad išsivėdintų iki kitų varžybų. Šios įvaizdžio detalės Vandal‘ų charakterį grūdino kiekvieną dieną kol jie tapo rūsčia legenda, kuri 2019 metais sulaukė šviesios, spindinčios ir stilingos anūkės pavadinimu Nike Vandalised.

Nors Nike Vandalised išlaikė didžiąją dalį senelio Vandal‘o DNR, tačiau tuo pačiu ji visiškai į jį nepanaši. NikeVandal pasižymėjo tvirtumu ir vyrišku nešvarumu, o Vandalised moterišku vidiniu švelnumu ir išoriniu išskirtinumu. Tą išorinį išskirtinumą labiausiai sukuria daugybė detalių, tokių kaip perpjautas ir skirtingais aukščiais prisiūtas Swoosh‘as, ryškūs įpjovimai ar vidinės odos išlindimas per kraštus, dėl kurių batelis atrodo lyg atmestinai netvarkingas, tačiau tuo pačiu ir be galo savimi pasitikintis modelis. Kitas išskirtinumas tas, jog nėra raištelių, o jų funkciją atlieka fiksatorius, kad skubančiai merginai kedų varstymasis nekeltų papildomų nepatogumų. O lyg viso to būtų dar maža, tai Nike ir abiejų kedų padus nudažė skirtingomis spalvomis.

Tai modelis, kuris skirtas išskirtinei ir ryškiai asmenybei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *