NIKE SANDALŲ ONEONTA ISTORIJA

Lengvos ir patogios Nike Oneonta Sandal basutės pasirengusios su jumis leistis į smagius nuotykius. Ir visiškai nesvarbu, ar keliausite į miestą, ar į gamtą, ar avėsite jas po treniruočių. Jos tokios universalios bei komfortiškos, jog prisitaikys prie įvairių kelionės sąlygų.

Basučių pavadinime žodis Oneonta parinktas tikrai neatsitiktinai. Oregono Valstijoje, JAV, prie Kolumbijos upės veši labai unikali gamta ir labiausiai čia išsiskiria Oneonta tarpeklis, kuriame galima pamatyti nuostabą keliančius krioklius, miškus bei kitas gamtos grožybes. Na, o Oregonas – tai gimtoji Nike brand‘o valstija. Tampa akivaizdu, kaip iš šio pavadinimo gražiai išsirutulioja nuostabi Nike istorija bei nuoroda į gamtos jėgą.

Remiantis Nike Sport Research Lab ir dizainerių įžvalgomis, prieita išvados, jog kokybiškos basutės pirmiausia turi būti komfortiškos. Būtent todėl Nike Oneonta Sandal buvo sukurtos taip, kad būtų galima judėti drąsiai į priekį ir nesižvalgyti atgal. Jas ne tik patogu avėti, bet ir apsiauti. Šį modelį nesunku užsegti minkštais, reguliuojamais, elastiniais dirželiais. Kulną galima paveržti tvirčiau ir užfiksuoti padėtį su tampria juostele – skirtuku. Dėl ypatingai paprasto ir universalaus basučių sureguliavimo, jas kaip mat pamils tiek siaurų, tiek ir plačių pėdų savininkai. Nike Oneonta Sandal tinkamai priglunda prie visų tipų pėdų.

Nike Oneonta Sandal padas turi griovelius, todėl garantuoja patikimą sukibimą. Pats padas pagamintas iš putos, yra paminkštintas, aukštos platformos ir lenktos formos. Pėda patogiai įkrenta į basutes dėl specialių kontūruotų išlinkimų, todėl pasijusite lyg saldžiuose pataluose. Be visų šių privalumų, negalima užmiršti ir stilingumo. Su Nike Oneonta Sandal jūs visada būsite on top and ready for anything!

Lengvos ir patogios Nike Oneonta Sandal atvirų pirštų basutės sukurtos tam, kad kiekvienas jūsų gyvenimo nuotykis būtų smagus ir nepamirštamas. Leiskitės į keliones drauge ir įpūskite naujų stiliaus vėjų į savo gyvenimą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *