NIKE BURROW ŠLEPETĖS

Kalbant apie jaukumą, kaip apie jausmą, daugeliui gali kilti skirtingos asociacijos ar vaizdiniai mintyse. Jeigu vienam jaukumas yra būti vakare prie ežero, sėdėti prie laužo ar kitaip linksmai vakaroti, tai kitam šis pojūtis gali asocijuotis tiesiog su šiltu buvimu namie.

Namų komfortas labai svarbus kiekvienam žmogui. O kad jį padidinti, reikia ne tik sukurti jaukumą erdvės interjere, bet ir pačiam dėvėti patogius drabužius bei avalynę.

Nike Burrow – tai šlepetės, kurios išsiskiria, pirmiausia, savo jaukumu. Be galo minkštas ir patogus gaminys jau palenkė ištikimų Nike gerbėjų širdis. Jos ne tik labai jaukios, bet ir itin universalios. Pakanka tik apsiauti ir pasidarius kavos ar arbatos, jaukiai įsitaisyti ant sofos bei mėgautis namų šiluma bei ramybe.

Jas kuo puikiausiai galima dėvėti ir gamtoje. Taip tik dar labiau bus paryškintas šlepečių komfortas ir jaukumo jausmas. Ne visas šlepetes patogu dėvėti tiek lauke, tiek namuose, tačiau čia jau tikrai eina kalba ne apie šį Nike Burrow modelį.

Nike visada buvo tas prekinis ženklas, kuriam be galo rūpėjo ir rūpi žmogaus komfortas, todėl ir kuriant Nike Burrow šlepetes, buvo kaip reikiant pasistengta, jog pėdoms būtų suteiktas maksimalus patogumas.

Nike Burrow šlepečių pamušalas padeda palaikyti pėdų šilumą ir didina komforto jausmą, o vidpadis ir padas iš putplasčio suteikia lengvumą. Šlepečių viršutinėje dalyje yra kišenėlė su užtrauktuku, kurioje galima įsidėti kokius nors smulkius daiktus. Tai išties labai originali ir netikėta detalė, kurios tikrai taip lengvai nepamatysite kasdieniniuose šlepečių dizaino modeliuose. Suapvalintas priekis ir paminkštintas padas – vizualiai užbaigia šią jaukią šlepečių kompoziciją.

Jeigu jums jaukumo bei patogumo jausmas taip pat nesvetimas, būtinai išmėginkite šias naujas Nike Burrow šlepetes ir tikrai neliksite nusivylę!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *