NIKE AIR VAPORMAX 2021 KEDAI BEI JŲ ISTORIJA

Nuo tada, kai 2017 metais pasirodė pirmieji Nike Air Varpomax kedų modeliai, gamybos linija ženkliai išplėtė ribas ir vis daugiau dėmesio skyrė oro bloko pade tobulinimui. O štai pastaraisiais metais buvo stengtasi maksimaliai padidinti dar ir kedų tvarumą. Naujausio modelio Nike Air Vapormax 2021 kedai turi abi šias savybes – optimalų Air unit pade bei tikrai išskirtinį tvarumą.

Nike Air Vapormax 2021 kedų amortizacijos elementai susideda iš dviejų nemažų ir aptakių dalių: viena yra gaminio priekyje, o kita – kulne. Guminis padas yra perdirbtas ir sutvirtintas lygiai taip pat subtiliai perdirbtais TPU spaustukais. Kedų viršutinė dalis pagaminta iš elastingo Flyknit pluošto ir išsiskiria įdomia detale – tinklelio raštu su miniatiūriniais oro tarpeliais. Taigi šie kedai kuo puikiausiai leidžia jūsų pėdoms laisvai kvėpuoti.

Pagrindinis Air Vapormax 2021 modelio skirtumas nuo jo pirmtako – tai suvarstymas. Ankstesnių kedų varstymui buvo naudojama speciali FlyEase technologija, na,o dabartiniai jau turi kiek paprastesnę ir standartiškesnę batraiščių sistemą.

Nike Air Vapormax 2021 modelis taip pat išsiskiria ir savo ekologiškumu. Kedų konstrukcijoje pagal svorį yra bent 40 procentų perdirbto turinio. Rimtai pagalvojus, juk labai nenaudinga ir net kvaila nepanaudoti perdirbamų medžiagų ir neleisti joms atgimti naujai tokiuose dizaino šedevruose.

Ištikimi Nike gerbėjai jau džiaugiasi ir įvertino naujuosius Nike Air Vapormax 2021 modelio kedus. Jie ne tik ekologiški, išvaizdūs, bet ir labai, pabrėžiame – labai, patogūs!

Su jais drąsiai galite ne tik sportuoti, bet ir avėti savo kasdienėje veikloje, derinti prie įvairių aprangos stiliaus derinių. Kas gali būti universaliau?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *