NIKE AIR SKYLON II BATELIŲ ISTORIJA

Turbūt niekas nesiginčys, jog 2018 metai buvo prisikėlimų metai. Tiek daug prikeltų modelių, jog nei vienais metais anksčiau nėra to buvę. Kai kurie iš jų nieko nestebina ir atrodo kaip tikri dad shoes tipo kedai, o apie kitus galėtume drąsiai sakyti, jog tai naujai sukurtas modelis ir vėliau nustembame išgirdę, jog tam dizainui jau keliasdešimt metų. Pastarųjų gretoms galime drąsiai priskirti Nike Air Skylon II.

Skylon II pirmą kartą buvo pristatyti 1992 metais. Jie sekė bėgimo batų „tėvo“ Bill Bowerman tradicijomis kuriant patogius ir kokybiškus kedus, kurie padėtų atsiskleisti geriausioms bėgikų savybėms. Nike Air Skylon II sukurti taip, kad tai būtų tinkamiausias bėgimo batelis bėgikams, turintiems vidutinę pronaciją ir supinaciją (bėgikams svarbūs terminai renkantis batelius, nurodantys pėdos ypatumus). Nors tuo metu ypač boomino Air Max oro pagalvės, šiam modeliui Nike sukurti panaudojo paslėptą AIR pagalvę, dėl kurios bateliai tapo šiek tiek lengvesni ir arčiau žemės. Su jais bėgiojo daugybė bėgikų, tačiau kaip dažnai būna, visi modeliai negali išlikti per amžius, todėl praėjus kuriam laikui, gamyba buvo nutraukta ir pirmą kartą atgaivinta tik 2018 metais, kaip laisvalaikio kedų modelis.

Nors Skylon II atrodo moderniai, visgi jis pasižymi tipiniu devyniasdešimtųjų pradžios bėgimo batelių stiliui būdingu aerodinamiškumu, bet vienas dalykas juos išskyrė iš visų kitų – tai spalvų perėjimai ant batelio šono. Ryškios spalvos vertė praeivius atsigręžti ir dar kartą pažiūrėti į batus bei dėl šios detalės kedai nenukeliavo į užmirštį, o prisikėlė naujam gyvenimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *