NIKE AIR MAX IVO KEDAI BEI JŲ ISTORIJA

90-tųjų laikmetis amžinai įeis į kedų istoriją. Dabar juk irgi kiekvienais metais yra išleidžiama daugybė naujų modelių, tačiau meilė klasikai, rodos, niekada neišblės. O gal ir nereikia? Juk tuomet buvo sukurta tiek daug puikių, kokybiškų, patogių bei stilingų kedų.

Kedų dizaineriai, kurie semiasi įkvėpimo iš praeities, praktiškai niekada neprašauna. Lygiai taip pat sėkmingai nutiko ir pasirodžius naujajam modeliui – Nike Air Max Ivo. Pirmą kartą dienos šviesą kedai išvydo 2013 metais.

Nike Air Max Ivo yra tiesiog persismelkę 90- tųjų retro dvasios. Pažvelgus į juos, galima pamatyti tokių stiliaus užuominų, kurias turi kedai Air Max 90Air Max 93 ar net Air Max Triax 94.

Nike Air Max Ivo išsiskiria apsauga nuo smūgių bei komfortiška amortizacija. Prie to labiausiai prisideda minkštas vidurinis padas iš putplasčio, na, ir žinoma, Air Max oro pagalvė, matoma iš visų trijų kedų pusių. Verta pabrėžti, kad toks dizaino sprendimas ne tik suteikia rimtą amortizaciją, bet ir įdomų stiliaus sprendimą.

Nike Air Max Ivo kedų padas yra guminis, neslystantis, todėl suteikia gerą sukibimą su įvairiomis dangomis. Batraiščiai čia standartinio nėrinių tipo – todėl visada galėsite susivarstyti juos pagal save bei pamiršti atsirišusius raištelius. Nike Air Max Ivo turi paminkštintą vidpadį, liežuvėlį ir kulkšnies apykaklę, siekiant suteikti max patogumą jūsų pėdoms.

Kas ieškote vienų komfortiškiausių ir geriausią amortizaciją siūlančių kedų, tai Nike Air Max Ivo yra tas must have modelis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *