NIKE AIR MAX GENOME KEDAI

Air Max visada išsiskyrė savitu stiliumi, kūrybiškumu ir naujomis technologijomis. Kedai su šia technologija tapo be galo populiarūs ne tik tarp sportininkų, bet ir tarp kolekcionierių.

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir 2021 metais buvo minima Air MaxDay šventė, kurios metu ir buvo pristatyti naujieji Nike Air Max Genome kedai. Kiekvienas Air Max modelis yra labai įdomus, tą galima pasakyti ir apie naujuosius kedus Nike Air Max Genome, kurie labiausiai išsiskiria savo fresh išvaizda.

Nike Air Max Genome kedai pasižymi kokybiškais medžiagų deriniais, aerodinaminiu tinkleliu ir patvariu TPU aplink kulną. Viršutinėje dalyje panaudoti skirtingų medžiagų deriniai yra orientuoti į dizaino ateitį (panašus derinys buvo pasirodęs ir 2012 m. Air Max‘uose).

Sąlyginai neaukštas padas viduje slepia oro bloką, einantį per visą pado ilgį. Todėl šie kedai yra maksimaliai komfortiški bei išlaikantys savo išskirtinį stilių.

Viena įdomiausių detalių pade – tai rutulio formos burbuliukai, kurie suteikia Air Max Genome kedams ypatingo žavesio ir fresh vaizdo. Tokios stiliaus pado rašto protektoriaus dekoracija yra pasiskolinta iš Nike Free Run modelių šeimos.

Nike Air Max Genome kedai pagal svorį pagaminti iš ne mažiau kaip 20 procentų perdirbtų medžiagų.

Nike Air Max Genome suteikia visai Air Max linijai naujo, savito ir labai gaivaus poskonio, derinant unikalias ekologiškas technologijas, elegantišką stilių ir kokybiškų medžiagų derinius.

Avėdami šiuos kedus ne tik darote gerą darbą gamtai, bet ir patys atrodote išties stilingai. Tai tikras galios derinys!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *