NIKE AIR MAX ALPHA SAVAGE TRENIRUOTĖMS SKIRTŲ BATELIŲ ISTORIJA

Treniruotėms skirta avalynė dažniausiai pasižymi funkcionalumu ir patvarumu, tačiau labai retais atvejais įdomiais dizaino sprendimais, kurie viliotų batelius nešioti ne tik sporto salėje, tačiau ir už jos ribų. Geriausiai tai patvirtina retro modelių perleidimais, kuomet profesionaliems sportininkams sukurti kedai, praėjus kuriam laikui, atsiduria laisvalaikio batelių lentynose. Visos didžiausios sporto šakos turi savo ikonas, tačiau treniruočių segmente kol kas žiba tik kelios žvaigždutės. Galbūt prie jų prisijungs nauja žvaigždė, pavadinimu Nike Air Max Alpha Savage?

Dizaineris batelių įkvėpimo ieškojo žmogaus kūno raumenyne. Būtent dėl to jo forma primena atleto ištreniruotą kūną su giliais rėžiais ir ryškiomis detalėmis. Patyrusios akys taip pat pastebės ir kitą dizainerio įkvėpimo šaltinį – devyniasdešimtųjų Air Max serijos modelių DNR, kas gana ryškiai parodo dizainerio pagarbą retro kedams. Nors batelis turi ypač daug detalių, bet turbūt pagrindinis akcentas, kodėl jie tokie išskirtiniai, krenta į liežuvį. Jis ypač aukštas ir sukuria modeliui išskirtinio žavesio.

Laikant batelį rankose susidaro įspūdis, jog tai patyrusio dizainerio kūrinys, visgi Leon tai tapo pirmaisiais treniruočių kategorijai sukurtais kedais ir nors tai sporto salei skirti batai, visgi išskirtinė jų išvaizda tikrai nepadarys gėdos jei juos apsiausite laisvalaikiu išeidami į miestą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *